telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Нехай кожного з вас оберігає Святий Миколай», - побажав дітям голова Сумської облради

Минулої суботи сумчани відзначили подвійне свято – День Святого Миколая та врочисте запалення головної ялинки.

На головній площі Сум зібралися декілька сотень жителів та гостей міста й області, щоб разом відзначити початок новорічно-різдвяних свят.

Привітати малечу прийшов голова Сумської обласної ради Семен Салатенко. Він звернувся до них із запитанням, чи отримали вони «миколайчики», на що всі без винятку відгукнулися позитивним «так». «Я бажаю кожному з вас, щоб Святий Миколай ходив біля вас, оберігав вас, подарував спрагу до знань і перемог, аби ви собою завжди були задоволені! Дорослим же хочу сказати, що рік, який минає, був складним. Але ми довели, що маємо незламний дух, готові виборювати незалежність і європейський вибір нашої держави. Звертаюся до тих, чиї рідні нині знаходяться на передовій. Ми не забуваємо їх і наші волонтери поїхали на Схід країни з подарунками до Дня Святого Миколая, поїдуть і перед новорічно-різдвяними святами. Упевнений, що разом ми здолаємо ті труднощі, які постали перед нашою країною».

Коли на сцені з’явився святий Миколай, святковою ілюмінацією та яскравими різнобарвними вогниками спалахнула головна ялинка. Для гостей свята зі сцени лунали пісні про святого Миколая, вірші та сценки на новорічну і різдвяну тематику у виконанні дитячих колективів та професійних артистів.

Керівник депутатського корпусу побажав сумчанам, щоб ялинка сяяла яскравими вогниками, дарувала гарний настрій, який збережеться на всі новорічно-різдвяні свята.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2015, 16:42

Документи облради

Go to top