telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко ставить завдання, щоб в Сумській області запрацювала програма «Стоп, інфаркт»

Голова обласної ради Семен Салатенко взяв під особистий контроль питання роботи ангіографа – медичного устаткування, що дозволяє не  лише обстежувати усю судинну систему, а  й проводити стентування (розширення судин).

Сумщина лідирує у сумному рейтингу смертності від серцево-судинних захворювань. І це при тому, що в області є необхідне медобладнання, яке два роки тому надав у користування Сумському кардіологічному диспансеру Директор Київського міського Центру серця центру, член-кореспондент Академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор Борис Тодуров.

«Ганьба, що ми маємо ангіграф, який коштує десятки мільйонів гривень, а жителі помирають від інфарктів та інсультів. Я попереджаю про персональну відповідальність тих, хто має за це відповідати і вважаю, що керівники галузі медицини Сумщини повинні вжити всіх необхідних заходів, щоб ангіограф запрацював у найближчий час», - наголосив Семен Салатенко.

Нагадаємо, днями на Сумщині перебував відомий кардіохірург Борис Тодуров, який зазначив про важливість приділяти більше уваги профілактиці та вчасному діагностуванню захворювань серцево-судинних захворювань. Він же і обговорив з керівником депутатського корпусу соціальну програму «Стоп, інфаркт», яка передбачає безкоштовне стентування судин серця жителям Сумщини з гострим інфарктом міокарду, відтак – зменшення смертності й інвалідизації населення.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top