telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко підтримав звернення обласних депутатів щодо опрацювання Податкового кодексу України

Голова обласної ради назвав необхідним і своєчасним звернення депутатів до керівників держави щодо направлення на доопрацювання проекту нового Податкового кодексу України. Проект звернення вніс до порядку денного керівник фракції «УКРОП» в обласному парламенті Владислав Луговий.

«Обласна влада всебічно підтримує розвиток малого та середнього бізнесу і створення для цього сприятливих умов, - говорить Семен Салатенко, - тож звернення обласних депутатів до центральних органів влади – одне із свідчень, що ті, хто є наповнювачами місцевих бюджетів, не залишені напризволяще. Ми не можемо допустити подальшого зубожіння населення, а тим більше соціальних протестів».

Голова обласної ради сподівається, що у Києві обов’язково дослухаються до думки народних обранців з Сумщини.

Текст звернення також було направлено народним депутатам України, обраних від Сумської області.

 

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України

 та Кабінету Міністрів України

 

Запорукою успіху будь-якої реформи є чесність реформаторів, публічність при її підготовці й залучення до цього процесу всіх зацікавлених сторін. При розробці проекту податкової реформи Міністерством фінансів України, на жаль, не був дотриманий жоден з перерахованих принципів.

Ми, депутати Сумської обласної ради, глибоко стурбовані можливими наслідками реалізації норм проекту Податкового кодексу України, запропонованого Н.І. Яресько Ми стверджуємо, що цим влада хоче довести народ до крайнього зубожіння.

Ми категорично проти закладеної у цьому проекті податкової реформи як такої, що поглибить фінансово-економічну кризу та економічні проблеми держави. Ця реформа ляже важким тягарем на громадян, для яких, при вкрай низьких зарплатах, планується підвищити ставки податку на доходи фізичних осіб.

Проект передбачає збільшення оподаткування в період кризи виробництва, а також не вирішує проблеми виходу бізнесу з тіні, не сприяє створенню нових робочих місць і консервує стару корумповану податкову систему.

Через скасування цілої низки пільг запровадження цієї реформи може знищити малий і середній бізнес. Зокрема, фактично відміняються усі пільги для сільськогосподарських товаровиробників, оскільки проектом передбачено:

- скасування спецрежиму ПДВ для всіх суб’єктів господарювання агропромислового комплексу;

- можливість застосування спрощеної системи оподаткування (група «С») лише для підприємств, у яких річний обсяг доходу за попередній рік не перевищує 2 млн. гривень;

- скасування норм щодо неоподаткування будівель і споруд сільськогосподарських виробників.

З урахуванням усіх цих факторів, ухвалення проекту податкової реформи від Наталії Яресько неминуче призведе до соціальних протестів і подальшої дестабілізації ситуації в країні.

Саме тому ми, депутати Сумської обласної ради, наполегливо просимо депутатів Верховної Ради України не підтримувати, а відправити на доопрацювання проект Податкового кодексу України, запропонований Н.І.Яресько Н.І.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 грудня 2015, 12:50

Документи облради

Go to top