telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Лілія Ричкіна: «Децентралізація влади – реформа на часі»

Заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна 17 грудня взяла участь у нараді з питань обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади. Аналізуючи її роботу, Лілія В’ячеславівна наголосила, що децентралізація влади – не просто необхідність часу, зміни потрібні нам як повітря, але для цього слід добре попрацювати, набравшись терпіння.

Цей інформаційний захід зібрав керівників обласної влади, районних рад та адміністрацій, представників громадськості області. Він проводилося Програмою «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Відділу демократії Агентства США з міжнародного розвитку в рамках співпраці з Верховною Радою України та Адміністрацією Президента України та на сприяння розробці й провадження реформ в Україні.

З коротким вітанням учасників ділового зібрання виступив перший заступник голови ОДА Олександр Марченко, а потім слово надали проектному координатору Програми «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» Ігорю Парасюку. Ігор Львович виклав історію питання внесення змін до Конституції та регламентну процедуру. Головний спеціаліст Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лідія Євтушенко репрезентувала законопроект Президента України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади», а також висвітлила засади законопроекту про префектури.

Після перерви відбулося обговорення законопроекту, присутні мали змогу задати питання доповідачам та модераторам заходу й отримати вичерпні відповіді.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top