telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

У спорткомплексі Динамо відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Олександра Ткаченка

Минулого року був започаткований турнір з міні-футболу між командами силових структур, приурочений пам’яті Олександра Ткаченка - майора чергової частини штабу спеціальної роти міліції. Він підірвався на фугасі, коли колона автомобілів з правоохоронцями вирушила зачищати територію, звільненого від терористів Сіверська. Своєю смертю Олександр Ткаченко врятував щонайменше 30 своїх колег, що їхали позаду нього.

Ініціатором проведення такого турніру став Анатолій Річкаль, який на той час очолював УМВС України в Сумській області.

Цьогоріч традицію підтримали вдруге і сьогодні у спорткомплексі «Динамо» за Кубок переможця з міні-футболу змагалися чотири команди: обласної прокуратури, ветеранів «Динамо», Головного управління Національної поліції в Сумській області та облдержадміністрації.

Почесним гостем турніру став його ініціатор, нині – перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Він привітав спортсменів, побажав їм перемог. Анатолій Якович теплим словом згадав Олександра Ткаченка. «Завдячуючи особисто Олександру Григоровичу і таким, як він, ми живемо в мирі, можемо насолоджуватися грою в футбол. Його подвиг - приклад для молодих поколінь, а ми завжди повинні пам’ятати нашого колегу, який був чесною, порядною людиною, справжнім патріотом своєї країни», - наголосив Анатолій Річкаль.

На заході був присутній син Олександра Ткаченка, який подякував за пам’ять про батька.

У результаті змагання грамоту за активну участь у турнірі отримала команда спортсменів ОДА, третє місце посіли ветерани з «Динамо», друге – прокуратури, а першість завоювали футболісти Головного управління Національної поліції Сумщини. Вони й забрали з собою Кубок переможця.

Останнє оновлення на Четвер, 17 грудня 2015, 08:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top