telegram Facebook Twitter instagram Youtube

В обласній раді створені депутатські фракції та постійні комісії

На першому пленарному засіданні другої сесії обласної ради сьомого скликання депутати створили депутатські фракції та постійні комісії.

Фракцій у Сумській обласній раді сформовано вісім – від кількості політичних сил, які пройшли до обласного органу місцевого самоврядування.

Головами фракцій стали: від ВО «Батьківщина» (14 депутатів) Володимир Поцелуєв, від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» (14 депутатів) Микола Клочко, від партії «Відродження» (8 депутатів) Олександр Будник, від Радикальної партії Олега Ляшка (7 депутатів) Лілія Ричкіна, від ПП «Воля народу» (6 депутатів) Олег Бояринцев, від ПП «УКРОП» (5 депутатів) Владислав Луговий, від ВО «Свобода» (5 депутатів) Олена Сердюк, від ПП «Опозиційний блок» (5 депутатів) Олександр Стрельченко.

Також створено й вісім постійних комісій. До складу комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва ввійшли 8 депутатів, очолила її Олена Сердюк від ВО «Свобода». Постійна комісія з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, захисту переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей складатиметься з 9 депутатів, очолюватиме її Магомед Галаєв від ВО «Батьківщина». Постійну комісію з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та паливно-енергетичного комплексу очолив Андрій Кисіль від ПП «УКРОП», а до її складу ввійшли 6 депутатів. Микола Войтенко від Опозиційного блоку очолив постійну комісію з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, а працюватимуть у ній 7 депутатів.

Із 5 народних обранців складатиметься постійна комісія з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики і очолить її Ігор Науменко від Радикальної партії Олега Ляшка. Вже втретє очолюватиме постійну комісію з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства Володимир Токар («БПП «Солідарність»), а працюватимуть у ній 9 депутатів. Костянтин Товстуха від «Волі народу» очолив постійну комісію з питань спільної власності територіальних громад та приватизації, до складу якої ввійшли 7 депутатів. Найбільша кількість обласних парламентарів – десять – працюватиме в постійній комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, процесів децентралізації, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків з громадськістю і інформаційної політики, а очолить її Валерій Толбатов – депутат від партії «Відродження».

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top