telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумчани попрощалися з військовослужбовцем Едуардом Рощенком, що загинув у зоні проведення АТО

Ще на одну могилу стало більше на Алеї почесних громадян, що на Центральному цвинтарі. 14 грудня жителі Сум попрощалися з військовослужбовцем, який загинув 8 грудня у зоні АТО – капітаном Збройних Сил України Едуардом Рощенком.

Наш земляк з лютого минулого року проходив службу у зоні бойових дій. Займав посаду помічника командира служби реактивно-артилерійського озброєння 54-ї окремої механізованої бригади. Пішов з життя військовий у м.Артемівськ Донецької області.

За 52-річним загиблим сумчанином у Воскресенській церкві відбулася панахида. Далі траурною процесією Героя провели в останню путь.

Співчуття рідним та близьким загиблого висловив голова обласної ради Семен Салатенко, який особисто брав участь в антитерористичній операції на Сході країни і з власного досвіду знає, що таке війна.

«Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким з приводу неповторної втрати. Наш з вами земляк поклав своє життя заради миру, заради того, щоб наші громадяни могли щасливо і мирно жити у незалежній державі. Захищаючи нашу державу від ворога на сході країни, Едуард Рощенко віддав найдорожче – власне життя. Світлі спогади про нього назавжди залишаться у наших серцях», - сказав очільник депутатського корпусу.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top