telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Обласна рада має плідно працювати, бути відкритою і прозорою»

Голова обласної ради Семен Салатенко провів свою першу прес-конференцію на цій посаді.

Привід для зустрічі – концепція роботи депутатського корпусу сьомого скликання. Розмова також торкалася обговорення соціально-економічної та політичної ситуації в області, роботи комунальних підприємств, формування депутатських комісій і нової команди.

Запитань у журналістів було чимало, але насамперед присутніх цікавили принципи роботи новообраного очільника місцевого органу самоврядування Сумщини, та що він планує змінити.

Семен Салатенко зазначив, що головним вважає збереження стабільності і спокою на Сумщині, оскільки область має понад 560 км кордону з умовним ворогом. А однією з можливостей збереження спокою, говорить голова обласної ради, є спільна і злагоджена робота усього депутатського корпусу. «Робота з кожним депутатом буде проводитися на засадах рівноправ’я. Щоб не допустити можливості звалитися у прірву громадського протистояння – ми повинні консолідуватися», - наголосив Семен Салатенко.

Нині триває підбір команди, яка формується з урахуванням досвіду людей і водночас нового мислення та бачення. До неї, за словами Семена Павловича, ввійдуть такі знані особистості як Марк Берфман, молоді представники громадськості й волонтери. «У роботу нової молодої команди ми додамо досвіду й професіоналізму».

Журналісти торкнулися й питання роботи комунальних підприємств. На це Семен Салатенко відповів, що в нього вже є бачення роботи управління майном обласної ради й найближчим часом буде репрезентована нова концепція його роботи.

Щодо створення депутатських комісій, яких, до речі, планується вісім, то представник з кожної фракції очолить певну комісію. Це, вважає голова ради, запорука злагодженої роботи депутатського корпусу. «Оскільки всіх обласних парламентарів обрала громада, тож усі й повинні працювати на поліпшення життя людей на Сумщині». Для цього Семен Павлович планує щотижня зустрічатися з депутатськими фракціями, вислуховувати їхні думки, аби консолідувати роботу.

Планує молодий очільник депутатського корпусу обласної ради відроджувати й промисловість та залучати інвестиції, особливо в райони області. Найперспективнішими галузями бачить сільське господарство, зокрема переробну галузь. Планує працювати пліч-о-пліч з головою ОДА, допомагати військовослужбовцям, які захищали й захищають незалежність держави на Сході країни.

Серед головних меседжів, на які наголошувалося під час прес-конференції Семена Салатенка, є: обласна рада має плідно працювати, а в депутатському корпусі повинна поважатися будь-яка думка, інакше не можливо побудувати демократичну державу. А ще – відкритість та прозорість колективної діяльності народних обранців, їхня активна співпраця з мас-медіа, а також залучення до роботи громадськості.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 грудня 2015, 17:29

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top