telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Перший заступник голови обласної ради провів міжвідомчу нараду в пункті пропуску «Бачівськ»

Учора в рамках робочої поїздки у Глухівський район перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль ознайомився з роботою міжнародного автомобільного пункту пропуску «Бачівськ». Тут же відбулася й міжвідомча нарада стосовно пропуску автомобілів через державний кордон України, у якій взяли участь радник голови ОДА Олександр Калін, директор Департаменту цивільного захисту населення ОДА Олександр Мілаш, керівництво району та силових структур Глухівщини, прикордонники і митники.

Анатолій Річкаль обговорив з учасниками наради питання життєзабезпечення водіїв, що стоять у трикілометровій черзі. Він заслухав керівників району, очільника глухівського відділу поліції, прикордонників, митників. Наголосив на обов’язковому створенні нормальних умов для водіїв та пасажирів, забезпеченні їх у разі потреби продуктами харчування, водою, необхідною медичною допомогою, пальним для автомобілів. «Ситуація із чергами у пункті пропуску «Бачівськ», на жаль, залишається динамічною і дійсно є проблемою. Але вирішувати її треба спільно всім органам державної влади і силовим структурам. Ми маємо зробити все для того, аби водії в черзі почувалися якомога комфортніше. Для цього повинні якісно взаємодіяти всі служби і реагувати на прохання та звернення людей», - зазначив перший заступник голови обласної ради.

Зараз на місці скупчення автомобілів ситуація стабільна, там чергують прикордонники й поліція. Рятувальниками організовано підвезення води, продуктів харчування, встановлені баки для сміття, туалети. 

Останнє оновлення на Четвер, 10 грудня 2015, 14:12

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top