telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумські лісгоспи розпочали реалізацію новорічних ялин та сосен

Більш як 5 тис. новорічних деревець вже відправились з лісгоспів Сумського ОУЛМГ у різні кіточки України. Підприємства розпочали реалізацію новорічних ялин та сосен і поки що забезпечують потреби оптових покупців.

Більшим попитом користуються сосни. За словами лісоводів вони більш витривалі до морозів і довше зберігають свою «пухнату» привабливість. Продають деревця по 25 грн. за штуку і вже встигли поповнити загальний кошик підприємств на 13,5 тис.грн.

Передує в передноворічному «ялинковому марафоні» Глухівський лісгосп, тут встигли реалізувати 2150 зелених красунь, за ним Свеський лісгосп – 1792 деревця та 1000 штук – у Середино-Будського лісгоспу. 

Всього ж лісівники готові реалізувати 41 тисячу новорічних дерев. Вже скоро вони потраплять у продаж на ринкові площі районних та обласного центрів. А поки що, бажаючі можуть придбати новорічний товар, звернувшись безпосередньо до виробників, для цього при кожному лісгоспі та лісництві області створено пункт продажу. Всього при державних підприємствах Сумського ОУЛМГ діє 80 таких пунктів.  

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top