telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Новообраний голова обласної ради познайомився з колективом і привітав усіх із професійним святом

У свій перший робочий день після обрання головою обласної ради Семен Салатенко познайомився з виконавчим апаратом і привітав усіх із Днем місцевого самоврядування.

Він зокрема зазначив, що за конкретними справами добре знає, що робота в органах місцевого самоврядування, їх виконавчих апаратах складна і відповідальна. Вона потребує від кожного депутата, від кожного працівника апарату організованості, високої відповідальності, уваги до запитів громадян, повної самовіддачі на благо громади.

«Я переконаний, - наголосив голова ради, - що всі ви – професіонали своєї справи. Ваша наполеглива праця, високий професіоналізм і відповідальність є вагомим внеском у розбудову Сумщини та України в цілому. Я докладу всіх зусиль, щоб зберегти колектив, аби він і надалі працював, як злагоджений механізм».

Семен Павлович привітав усіх зі святом, висловив кожному глибоку подяку за плідну роботу на благо розвитку територіальних громад, за активність і ініціативність. Побажав здійснення життєвих планів, міцного здоров’я, миру, благополуччя та нових життєвих перемог.

Ну і, звісно, нагородив працівників апарату Подяками голови обласної ради. Їх отримали начальник організаційного відділу забезпечення діяльності ради Олександра Дробязко, заступник начальника відділу аналізу обласних програм та бюджету Наталія Мохоньок та головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю, економічного аналізу та приватизації управління майном обласної ради Валентина Кушнір.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 грудня 2015, 13:06

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top