telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Голова Верховної Ради України привітав депутатів обласної ради з набуттям повноважень

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман привітав депутатів Сумської обласної ради з набуттям повноважень.

«Шановні колеги!

Сердечно вітаю вас з набуттям повноважень депутатів Сумської обласної ради.

Ця висока довіра покладає на вас величезну відповідальність за долю територіальних громад, їх мешканців, за мир, спокій і стабільність у вашому регіоні. Звертаючись до кожного з вас, до політичних сил, які ви представляєте: будьте виваженими й толерантними в робочих дискусіях та при прийнятті рішень, плекайте нашу молоду державність, а головне – будьте патріотами своєї землі.

Вам доведеться вирішувати надважливі завдання сучасного історичного розвитку нашої держави. Насамперед ідеться про продовження процесу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад вашої області з метою зробити їх потужними, спроможними і самодостатніми.

Сьогодні нам потрібна злагоджена робота задля зміцнення державності, розвитку економіки, згуртованості нації. Сподіваюсь на подальшу співпрацю Сумської обласної ради з парламентом на підтримку законодавчих ініціатив щодо децентралізації влади. Адже після ухвалення змін до Конституції України ми отримаємо нову модель місцевої влади з широкими повноваженнями, реальними механізмами для їх забезпечення і відповідальністю перед громадянами.

Зичу вам нових успіхів і вагомих здобутків на шляху формування європейської долі країни!»

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top