telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова Верховної Ради України привітав депутатів обласної ради з набуттям повноважень

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман привітав депутатів Сумської обласної ради з набуттям повноважень.

«Шановні колеги!

Сердечно вітаю вас з набуттям повноважень депутатів Сумської обласної ради.

Ця висока довіра покладає на вас величезну відповідальність за долю територіальних громад, їх мешканців, за мир, спокій і стабільність у вашому регіоні. Звертаючись до кожного з вас, до політичних сил, які ви представляєте: будьте виваженими й толерантними в робочих дискусіях та при прийнятті рішень, плекайте нашу молоду державність, а головне – будьте патріотами своєї землі.

Вам доведеться вирішувати надважливі завдання сучасного історичного розвитку нашої держави. Насамперед ідеться про продовження процесу децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад вашої області з метою зробити їх потужними, спроможними і самодостатніми.

Сьогодні нам потрібна злагоджена робота задля зміцнення державності, розвитку економіки, згуртованості нації. Сподіваюсь на подальшу співпрацю Сумської обласної ради з парламентом на підтримку законодавчих ініціатив щодо децентралізації влади. Адже після ухвалення змін до Конституції України ми отримаємо нову модель місцевої влади з широкими повноваженнями, реальними механізмами для їх забезпечення і відповідальністю перед громадянами.

Зичу вам нових успіхів і вагомих здобутків на шляху формування європейської долі країни!»

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top