telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Автомобільний підйомник - від Маріанне Піффаретті та Благодійного фонду «Help Point Sumy»

Благодійний фонд «Help Point Sumy» знову надав допомогу Сумському ВПУ будівництва та автотранспорту. Маріанне Піффаретті подарувала автопідйомник, який став невід’ємною частиною навчально-виробничого процесу.

  Президент благодійного фонду «Help Point Sumy» Маріанне Піффаретті особисто приділяє увагу проблемам Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту, докладаючи зусилля для їх вирішення. Маріанне під час особистої зустрічі пообіцяла допомогти у придбанні автопідйомника.

 Дійсно, вона – людина діла. Пройшло близько чотирьох тижнів і обіцянку вже виконано. Автомобільний підйомник розмістили в навчальному приміщенні. Він активно використовується у навчально-виробничому процесі. Це дозволить студентам краще освоїти практичні навички, які дадуть їм змогу заробляти кошти після закінчення коледжу.

 Тобто під час навчання використовується реальне обладнання, яке існує на станціях технічного обслуговування автомобілів, що максимально наближує студентів до реальних умов роботи. Таким чином, студенти отримують не готову «рибу», а «вудку» для того, щоб її спіймати.

 Викладачі та студенти ВПУ будівництва та автотранспорту вдячні фонду «Help Point Sumy», зокрема Маріанне Піффаретті за допомогу. Також висловлюють подяку голові фонду «Хельвеція» Миколі Резнику за організацію придбання автопідйомника.

Благодійні фонди «Help Point Sumy» та «Хельвеція» є важливою підтримкою розвитку Сумського коледжу будівництва та автотранспорту.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top