Новообрані керівники територіальних громад Сумщини сіли за парти

У Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалися тижневі навчання для новообраних керівників територіальних громад.

Такі заняття обумовлені необхідністю набуття загальнотеоретичних основ управлінської діяльності та правових засад в обсязі, необхідному для здійснення професійного керівництва в сфері місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку, бездоганного виконання ними своїх службових обов’язків.

Присутніх привітала заступник голови обласної ради Віра Лаврик. Вона наголосила, що на тих, кого обрали на цих виборах, випала подвійна важка ноша, оскільки кожному доведеться жити у складних реаліях. «Ті громадяни, які віддали за нас свій голос, дуже часто чекають від нас із вами не лише вирішення питань місцевого значення, які входять до компетенції самоврядного органу. Тому пам’ятаймо, що питань і проблем вистачить на всіх. Коли хтось не може вирішити це самотужки, треба один одному допомагати. Особливо на часі вирішення бюджетних питань». Віра Іванівна подякувала керівникам за те, що прийшли на посади в складний для країни час, побажала їм витримки у вирішенні проблем територіальних громад.

У ході теоретичної частини навчань новообрані сільські, селищні та міські голови міст районного значення ознайомляться з питаннями децентралізації, правової допомоги, державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, бюджетної політики на сучасному етапі, розгляду звернень громадян, запобігання корупції тощо. На практиці вивчатимуть організацію роботи з документами та контроль за їх виконанням, діловий етикет сучасного керівника, життєзабезпечення населення регіону.

У рамках круглих столів голови обговорять нове у земельному законодавстві, компетенцію районних рад щодо вирішення земельних та водних питань, соціальний захист військовослужбовців та порядок призначення субсидій.

У процесі навчань учасники отримають корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді в процесі подальшої діяльності.

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube