У Сумах родини учасників АТО забезпечують дровами

Сумські лісгоспи здійснюють поставку дров учасникам антитерористичних операцій, везучи дров’яне тепло до самих домівок військових та їх сімей.

«Механізм забезпечення учасників АТО дровами визначено і затверджено рішенням Сумської обласної ради ще в липні цього року. Механізм дієвий, забезпечення родин військовослужбовців відбувається у порядку живої черги, намагаємось робити це оперативно», - коментує пільгову поставку дров начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Відповідно до Порядку для забезпечення дровами сільські, селищні ради подають списки зазначених категорій сімей, що проживають на відповідній території, та пакет необхідних документів до територіальних управлінь праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій, так як витрати постачальнику твердого палива (дров) – лісгоспу - відшкодовують саме вони на підставі договору постачання. На це в обласному бюджеті передбачені відповідні кошти. Завозять дрова по 5м3 вартістю  350 грн. кубометр, незалежно від відстані поставки. З дванадцяти лісгоспів області найбільше поставок зроблено Охтирським лісгоспом, вони забезпечили паливом 133 родини, 128 родин забезпечив Лебединський лісгосп, 119 – Сумський, 84 – Краснопільський.

Загалом в області вже укладено договори на поставку дров з 493 родинами учасників АТО, 477 з яких уже забезпечені дровами.

 

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube