telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

На Сумщині вшанували пам'ять офіцера-прикордонника Артема Коханого

Минув вже рік з того трагічного моменту коли під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції загинув сумчанин, прикордонник Мукачівського загону майор Артем Коханий.

13 листопада дружина та донька, рідні, близькі, друзі, керівництво та персонал Сумського загону відвідали алею Слави загиблих воїнів на центральному цвинтарі м. Суми, ушанувавши пам'ять загиблого офіцера-прикордонника, який віддав своє життя, захищаючи незалежність України.

Учасники заходу також відвідали Сумську спеціалізовану школу № 25, де нещодавно було відкрито меморіальну дошку трьом бійцям АТО, які свого часу навчалися в цьому навчальному закладі, серед яких й Артем Коханий.

За повідомленням прес-служби Сумського прикордонного загону, загинув Артем Коханий у ніч на 14 листопада 2014 року, прагнучи підтримати своїх побратимів – допомагаючи волонтерам доставити гуманітарний вантаж в зону проведення антитерористичної операції під смт. Курахівка Донецької області.

Усі, хто знав та пам’ятає про Артема поклали квіти до могили та меморіальної дошки та вшанували пам'ять про нього.

Вічна пам'ять Герою!

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 10:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top