telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Відбулася апаратна нарада при голові Сумської обласної ради

Сьогодні під головуванням керівника обласного депутатського корпусу Віктора Федорченка відбулася щотижнева нарада з заступниками голови ради, керівниками структурних підрозділів та окремих підприємств, депутатами.

Головний акцент, на якому зупинився Віктор Федорченко, - основним завданням керівництва обласної ради, депутатського корпусу та виконавчого апарату повинна бути стабільна робота комунальних підприємств, допомога військовим, надання лікувальних, освітніх та соціальних послуг населенню області. Тож наголосив на посиленні роботи у цьому напрямку.

Детальніше...

Своє професійне свято відзначили працівники хімічної та нафтохімічної промисловості

Вчора, останньої неділі травня, відзначили своє професійне свято працівники хімічної та нафтохімічної промисловості. Сумщина входить до числа тих, хто по праву може себе назвати лідерами галузі. Саме в нашому регіоні триває видобуток нафти, а марку публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» знають далеко за межами України.

Детальніше...

У Зноб-Новгородській громаді запрацювала Аграрна сервісна служба за підтримки U-LEAD

Мешканці громади вже почали отримувати послуги з обробки землі – новенький мінітрактор з навісним обладнанням в роботі. Місцеві можуть отримати й консультативні послуги – у службі розпочав роботу галузевий експерт-агрономом. Про це повідомила Марина Лобова, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Сумській області.

Аграрна сервісна служба створена для покращення продовольчої безпеки на території Зноб-Новгородської селищної громади. Головна її функція – допомога мешканцям з обробкою землі, самозабезпечення місцевих жителів продуктами харчування, мінімізація наслідків війни. Реалізовують ідею ГС «Органічна Україна. Північ» та КП громади - «Зноба-Благоустрій» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2023, 09:00

Детальніше...

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримали двоє жителів області

Нагороди вручив під час першого пленарного засідання сімнадцятої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко.

За активну громадянську позицію, патріотизм, самовідданість, організацію волонтерської допомоги в умовах воєнного стану, вагомий особистий внесок в оборону Сумщини Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав депутат Сумської обласної ради Сергій Федина. Вітаючи свого колегу по депутатському корпусу Віктор Федорченко подякував Сергію Федині за його патріотизм і вклад у перемогу. «Всі захисники – приклад героїзму українського народу. Ми пишаємося нашими депутатами й усіма воїнами, які захищають країну», - сказав Віктор Федорченко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 травня 2023, 12:57

Детальніше...

У Сумах відкрито новий пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги «Госпітальний»

Сьогодні, 25 травня, в КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» відкрито новий пункт постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги «Госпітальний». Він функціонуватиме в Сумському обласному клінічному госпіталі ветеранів війни.

Останнє оновлення на Четвер, 25 травня 2023, 14:59

Детальніше...

Сторінка 1 з 771

Документи облради

Go to top