Актуально

Інформація Сумської обласної територіальної виборчої комісії про зведену кількість виборчих бюлетенів по виборах депутатів Сумської обласної ради

У відповідності до частини 2 статті 242 Виборчого кодексу України Сумська обласна територіальна виборча, на підставі актів приймання — передачі виборчих бюлетенів від підприємства - виготовлювача, доводить до відома виборців Сумської області інформацію про зведену кількість виборчих бюлетенів, яка становить 857224 (вісімсот п’ятдесят сім тисяч двісті двадцять чотири) виборчих бюлетенів по виборах депутатів Сумської обласної ради.

Останнє оновлення на Четвер, 22 жовтня 2020, 11:33

Детальніше...

Проміжні фінансові звіти місцевих організацій політичних партій

У відповідності до вимог частини 10 статті 214 Виборчого кодексу України Сумська обласна територіальна виборча комісія оприлюднює проміжні фінансові звіти місцевих організацій політичних партій:

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 22 жовтня 2020, 14:06

Оголошення про початок прийому заявок на отримання фінансової підтримки за напрямками програми розвитку агропромислового комплексу

На виконання пункту 5 додатків 4.2, 4.4, 4.5, 4.6, пункту 6 додатків 4.3, 4.8, пункту 1 розділу ІІ додатку 4.7 до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016 (зі змінами), розміщуємо оголошення про початок приймання заявок та документів, вимоги до заявників для отримання фінансової підтримки за напрямками:

Останнє оновлення на Вівторок, 20 жовтня 2020, 16:30

Детальніше...

Звернення голови Сумської обласної ради Володимира Токаря до жителів Сумщини

Дорогі земляки!

25 жовтня відбудуться вибори до місцевих рад. Ми обиратимемо депутатів усіх рівнів. Жителі області повинні будуть визначити ім’я обранців, які представлятимуть їх інтереси в обласній, районній, місцевих, сільських, селищних радах та ОТГ. А також виберуть міських голів і голів ОТГ.

Насамперед прошу вас обов’язково прийти на виборчі дільниці та віддати свій голос за достойного кандидата. Яким він для вас є особисто, ви повинні визначитися самостійно. Але прошу, підходьте до вибору правильно. Бо саме від вашого волевиявлення буде залежати те, як депутат працюватиме на окрузі, як перейматиметься вашими проблемами, а відтак – і рівень вашого життя.

Детальніше...

Чи може бути доброчесність перешкодою для реалізації виборчого права?

Уже 25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори.

Конституція гарантує громадянам право вільно голосувати на виборах, а також право бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Для того, щоб напередодні виборів запобігти правопорушенням, пов’язаним з корупцією, звертаємо увагу посадовців на необхідність неухильного дотримання антикорупційного законодавства.

Детальніше...

Сторінка 1 з 575

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради