telegram Facebook Twitter Youtube

Актуально

Обласні депутати разом з юними футболістами висадили ялинки на території ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса»

«Ми сьогодні зробили добру справу – разом із обласними депутатами, учнями та колективом обласного ліцею-інтернату спортивного профілю «Барса» висадили на території закладу 20 ялинок, - поділився під час акції озеленення перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко. - Мені дуже імпонує, що ці деревця ростимуть разом із учнями, які навчаються і живуть у спортивному інтернаті. Вони матимуть змогу доглядати за саджанцями і бачити, що дерево не просто важливо посадити, а треба його ще й уберегти».

Детальніше...

Олександр Стрельченко: «Завдання депутатів дбати про чорнобильців і надавати їм всіляку допомогу»

21 квітня відбулося засідання Консультативної ради з питань захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. На зустрічі представників обласної влади, відповідних підрозділів ОДА з керівниками громадських організацій, які представляють інтереси ліквідаторів аварії на ЧАЕС та постраждалих від катастрофи, говорили про проблемні питання, що турбують чорнобильців.

Детальніше...

У КЗ СОР Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю завершився інституційний аудит комунального закладу

Члени експертної групи Державної служби якості освіти оцінювали Комунальний заклад Сумської обласної ради – Шостинський ліцей-інтернат протягом десяти днів за чотирма напрямами: освітнє середовище, система оцінювання здобувачів освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників, управлінські процеси. Оскільки інституційний аудит – це комплексна перевірка, фахівці управління Служби також вивчали дотримання норм законодавства у сфері освіти. Результатом такого вивчення стало заповнення та підписання уніфікованого акту перевірки.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 квітня 2021, 14:48

Детальніше...

Народні та обласні депутати Сумщини долучилися до Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

Депутати Сумської обласної ради на чолі з головою ради Віктором Федорченком та народні депутати Тетяна Рябуха і Михайло Ананченко взяли участь у Всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом».

Минулими вихідними на території Литовського лісництва, що входить до складу ДП «Тростянецьке лісове господарство», обранці висадили майже 1 га лісу. Тепер там будуть рости 2,5 тисячі молодих сосен.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 квітня 2021, 09:51

Детальніше...

Аби підприємства не банкрутіли, а розвивалися, в першу чергу має допомагати держава

Про це йшлося у Сумській обласній раді під час спільного засідання за участі представників Федерації роботодавців України та Сумської облансої організації роботодавців, профспілок, депутатів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 квітня 2021, 16:05

Детальніше...

Сторінка 1 з 605

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення