telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Актуально

Щепкінці репрезентували новий формат концертної програми

24 жовтня Національний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна представив нову сценічну форму – справжній театралізований концерт.

Новий проект вдало поєднує в собі всі компоненти музично-драматичного,  вокального та хореографічного жанрів, які створюють теплу, дружню і домашню атмосферу дійства. Події на сцені ілюструє динамічний відеоряд, насичений кадрами з життя міста, області і всієї країни.

Детальніше...

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – «Лідер року-2021»

Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) відзначений нагородою Національного бізнес-рейтингу в Україні – «Лідер року-2021».

У «Свідоцтві про результати аналізу діяльності суб’єктів господарювання України» зазначається, що Центр отримує це почесне звання «за раціональний розподіл ресурсів підприємства, впевнені ринкові позиції, досягнення значних результатів діяльності та вагомий внесок в економіку України». Підставою для нагородження стали результати рейтингування. За показником «Рентабельність діяльності» Сумська обласна служба «103» посіла І місце серед 10 кращих державних підприємств України у сфері охорони здоров’я і отримала ступінь «Золото».

Детальніше...

Керівники і депутати обласної ради взяли участь у відкритті музею артефактів і висадили фруктовий сад

Нинішній рік виявився дуже плідним щодо висадки лісів. Керівники Сумської обласної ради та депутати садили дуби, сосни, а минулими вихідними висаджували фруктові дерева у Великобобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу.

Участь у висадженні п’яти сортів яблунь взяли й керівники обласної ради – перший заступник голови Олександр Стрельченко та заступник голови Валерій Ісмаілов. Також до гарної справи долучилися й обласний депутат Олексій Романько, керівники облдержадміністрації, Сумського району, Краснопільської та Верхньосироватської ТГ, керівний склад обласного управління лісового та мисливського господарства, вихованці учнівського лісництва «Дружба».

Останнє оновлення на Понеділок, 25 жовтня 2021, 13:46

Детальніше...

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній здійснив освячення престолу храму Дванадцяти Апостолів

Вчора, 24 жовтня, до Сум прибув Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, який провів Божественну Літургію, здійснив освячення престолу новозбудованого храму Дванадцяти Апостолів та пам’ятний знак на честь воїнів, які загинули за Незалежність України. Також він нагородив будівничих храму і видатних діячів Сумщини.

Детальніше...

На Сумщині стартували змагання з боротьби греко-римської серед юнаків

У Конотопі розпочалися змагання на Кубок голови Сумської облдержадміністрації з боротьби греко-римської серед юнаків молодшої вікової групи. Вони проходитимуть 22-24 жовтня у приміщенні фізкультурно-оздоровчого комплексу Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Михайла Маміашвілі.

Детальніше...

Сторінка 1 з 660

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top