telegram Facebook Twitter Youtube

Актуально

Під головуванням Віктора Федорченка відбулася сьома сесія обласної ради восьмого скликання

Сьогодні, 23 липня, відбулася сьома сесія обласної ради восьмого скликання, якій передували засідання постійних депутатських комісій. Із самого початку пленарного засідання голова обласної ради Віктор Федорченко привітав голову Сумської обласної державної адміністрації Дмитра Живицького із призначенням на посаду.

Очільник ОДА подякував за привітання. «Ми відкриті до роботи з усіма депутатами, з кожним головою громади, – сказав Дмитро Живицький. – Разом працюватимемо для розвитку територій. Робитимемо все для того, аби на Сумщині розвивався бізнес, залучалися інвестиції, щоб у нас створювалися нові робочі місця, наповнювалися бюджети, люди отримували гідну зарплату. Працюватимемо над реалізацією програм Президента України, Уряду, створенням обласних та регіональних програм у галузях освіти, охорони здоров’я, соціальної сфери. У нас багато напрацювань, багато ідей».

Детальніше...

У Сумах підняли прапори України та Національного олімпійського комітету

Сьогодні визначний день не лише для України, а й для усього світу – в Японії розпочинаються 32-гі Олімпійські ігри «Токіо-2020». На честь цієї події на Сумщині піднято прапори України та Національного олімпійського комітету.

Минулого року, коли мала відбутися Олімпіада, коронавірус вніс свої корективи навіть у спорт. На щастя, сьогодні є можливість провести головні спортивні змагання світу, в яких братимуть участь спортсмени у 33 видах спорту.

Детальніше...

Під час сесії Сумської обласної ради вручено Грамоту Верховної Ради України Олексію Кореневу

Під час пленарного засідання сьомої сесії обласної ради восьмого скликання очільник депутатського корпусу Віктор Федорченко виконав почесну місію і вручив Грамоту Верховної Ради України помічнику директора адвокатського об’єднання «Юридична фірма «Фелікс», м.Харків, Олексію Кореневу. Нагороду отримано за вагомі досягнення в професійній діяльності, активну життєву позицію та багаторічну сумлінну працю.

Детальніше...

Сумщину відвідали представники омбудсмена

22 липня Сумщину відвідали представник Уповноваженого Верховної Ради України з соціальних та економічних прав людини Олена Степаненко, представник Уповноваженого в північних областях Вікторія Пєхова, директор департаменту моніторингу та соціальних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Світлана Глущенко.

До розмови з керівництвом та депутатами обласної ради долучилися представник Уповноваженого та регіональний координатор Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини в Сумській області Дмитро Бойченко і Марина Єжкун.

Останнє оновлення на Четвер, 22 липня 2021, 15:47

Детальніше...

Керівники Сумської облради взяли участь в обговоренні питань соцзахисту та пенсійного забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Вчора, 21 липня, відбулося засідання всеукраїнського «круглого столу» на тему «Соціальний захист та пенсійне забезпечення осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи». Захід пройшов на базі Житомирської обласної ради під егідою  Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Участь у ньому взяли Голова підкомітету з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Олег Арсенюк, народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, громадські організації. Від Сумщини – перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко та заступник голови обласної ради Валерій Ісмаілов.

Детальніше...

Сторінка 1 з 628

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення