telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Доктор технічних наук, доцент, академік АІН України Владислав Зубко отримав Грамоту Сумської обласної ради

Відзнаку Сумської обласної ради виконуючому обов’язки декана інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету вручив голова обласного депутатського корпусу Віктор Федорченко.

Грамоту Владислав Зубко отримав за вагомий особистий внесок в освітню та наукову сфери життєдіяльності держави, визначну громадську діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян.

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2024, 10:50

Детальніше...

«Залишаємося гідними своїх Героїв!»: У Сумах вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 10 років з моменту трагічних подій на Майдані незалежності в Києві. Тоді в боротьбі за демократичні цінності та свободу було вбито понад сто українських патріотів.

Аби вшанувати пам’ять полеглих, у Сумах керівники області, міста, депутати, військові, громадськість, духовенство, поклали квіти до могил полеглих Героїв на Алеї Слави Центрального кладовища та до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Полеглих згадали хвилиною мовчання, а священнослужителі провели Панахиду.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 11:43

Детальніше...

У Сумах вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні виповнюється 35 років, коли останній радянський десантний полк залишив територію Афганістану.

З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, як мінімум 150 тисяч – українці. За статистикою, 2 572 наших земляків там загинули. Уже дома, від ран, хвороб і самогубств померли понад 4 тисяч українських афганців.

Серед тих, хто виконував свій міжнародний обов’язок, було 3,5 тисячі жителів Сумщини. 130 людей загинуло, 350 отримали інвалідність, 3 зникли безвісти.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2024, 14:36

Детальніше...

Віктор Федорченко: Ми шукаємо всі можливі шляхи для впровадження енергоефективних проєктів

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко неодноразово наголошував на важливості енергоефективності та енергозабезпечення обласних комунальних закладів, особливо в умовах воєнного стану. Пошук незалежних джерел електроенергії для закладів – одне з пріоритетних питань у роботі депутатського корпусу.

Детальніше...

Для дітей з Кролевеччини провели цікаву програму в обласному театрі для дітей та юнацтва

З 15 грудня до 15 січня в Сумському обласному академічному театрі для дітей та юнацтва тривав різдвяно-новорічний марафон. За цей період колектив театру показав 131 виставу і низку тематичних програм, які переглянуло майже 9 тисяч глядачів. З них, понад 3 тисячі, це – діти військовослужбовців, з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з обмеженими можливостями, діти-сироти.

Детальніше...

Сторінка 1 з 816

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top