Актуально

Служба зайнятості працює в штатному режимі

У Сумській обласній службі зайнятості повідомляють, що зв'язок із громадянами не порушується, робочий процес не зупиняється.

Кожен бажаючий може отримати всю необхідну інформацію за телефонами «гарячої лінії»:

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2020, 09:52

Детальніше...

Актуальні питання для ОТГ: Як фінансувати профілактичні та протиепідемічні заходи в умовах карантину та проводити дистанційні сесії

Зазначені питання обговорювали під час онлайн-консультації команди Сумського РО Програми U-LEAD з Європою з фахівцями Новослобідської селищної ради.

«Питання фінансування профілактичних та протиепідемічних заходів в умовах карантину наразі є актуальним для ОТГ. На порядку денному проведення дезінфекції, і виникає багато питань щодо оплати таких заходів. Ми можемо говорити про три способи проведення таких робіт: залучивши відповідний підрозділ санепідслужби, суб’єкти господарської діяльності, які мають на це відповідну ліцензію та самостійно, виконавши ряд умов» - зазначила радниця з муніципальних фінансів Сумського РО Ірина Алєєва.

Детальніше...

Сумська обласна служба зайнятості перейшла на дистанційну модель обслуговування клієнтів

Сумська обласна служба зайнятості для запобігання поширенню коронавірусної інфекції  запровадила запобіжні дії.

Тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян у центрах зайнятості та філіях. Заяви та звернення приймаються виключно у електронній формі, за допомогою поштового зв’язку чи скриньки для кореспонденції, встановлену у кожному центрі зайнятості та філії Сумського обласного центру зайнятості.

Останнє оновлення на Середа, 08 квітня 2020, 09:50

Детальніше...

У Штабі бізнесу розповіли про допомогу лікарням минулого тижня

Зокрема зазначається, що Штаб бізнесу забезпечив потреби лікарень у засобах індивідуального захисту: передали 24,2 тисяч одиниць ЗІЗ, продовжили роботи з ремонту та будівництва киснепроводів у обласних та міських лікарнях, розпочали закупівлю і поставки допоміжного обладнання (кисневі маски, пульсоксиметри тощо).

Детальніше...

Сумський прикордонний загін інформує про посилення обмежень на кордоні

Сумський прикордонний загін інформує про посилення обмежень на кордоні для запобігання поширенню на території України COVID-19.

Зокрема, розпорядженням Кабінету Міністрів України № 370-р внесені зміни до розпорядження № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення». Зміни стосуються у тому числі й Сумської області.

Детальніше...

Сторінка 1 з 547

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube