telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

Сумщину відвідав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Головний освітянин держави побував у навчальних закладах Сумської області, де особисто ознайомився з процесом їх підготовки до нового учбового року в умовах воєнного стану. З керівництвом області, народним депутатом, депутатами обласної ради та керівниками служб і департаментів Сумщини Сергій Шкарлет обговорив наявність та готовність укриттів у навчальних закладах, встановлення кнопок сповіщення, камер відеоспостереження тощо. Також поспілкувався з керівниками закладів освіти, батьками, відвідав пошкоджені внаслідок воєнних дій школи, садочки, коледжі й університети.

Детальніше...

Служба зайнятості Сумщини цього року знайшла роботу для 6,2 тис. земляків

За повідомленням директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, за оперативними даними послугами служби зайнятості за сім місяців 2022 року скористалися майже 33 тис. осіб, з них 30,3 тис. мали статус зареєстрованих безробітних, що на 10% або на 3,5 тис. осіб менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Допомогу по безробіттю протягом січня-липня нинішнього року отримували 27,9 тис. осіб (зменшення на 7% або на 2,1 тис. осіб порівняно з торішнім періодом).

Детальніше...

До оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення бойових дій, увійшла ще одна громада Сумщини

Наказом Мінреінтеграції  затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується.

Станом на 27.07.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей. На Сумщині – 21 територіальна громада.

Детальніше...

СБУ затримала двох російських агентів, які шукали «слабкі місця» в оборонних рубежах Сумщини (відео)

Контррозвідники Служби безпеки України знешкодили двох ворожих агентів, які здійснювали розвідку прикордонної території на Сумщині. 

Зловмисники збирали інформацію щодо місць дислокації, кількості військових та озброєння, а також наявних укріплень українських Сил оборони. За оперативною інформацією, ці дані ворог планував використати для можливого переправлення на територію регіону диверсійно-розвідувальних груп.

За даними слідства, двоє чоловіків були завербовані російськими спецслужбами під час повномасштабного вторгнення в Україну. Вони інформували своїх кураторів щодо ситуації у прикордонні. 

Останнє оновлення на Понеділок, 01 серпня 2022, 13:27

Детальніше...

Почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня отримав командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко

З нагоди Дня Української Державності голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня командувачу оперативно-тактичного угруповання «Суми», генерал-майору Олександру Нестеренку.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 липня 2022, 13:21

Детальніше...

Сторінка 1 з 715

Документи облради

Go to top