telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Волонтери Сумщини отримали подяки обласної ради

Відзнаки вручив перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий.

Вітаючи волонтерів він наголосив, що люди, які жертвують власним часом, силами, а інколи і здоров’ям, безкорисливо роблять добро, заслуговують неабиякої уваги та подяки.

Детальніше...

У Сумах вшанували загиблих воїнів ЗСУ

День Збройних Сил України розпочався в Сумах з покладання квітів до могил загиблих воїнів. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Керівники області, міста, народні депутати та депутати місцевих рад, військові, громадськість прийшли на Центральне та Баранівське кладовище, аби віддати шану воїнам, полеглим за суверенітет та незалежність України.

Детальніше...

У Сумах вітали волонтерів

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Свято засноване ще 1985 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

З 2014 року, а особливо з часу повномасштабного вторгнення росії до України, волонтером став чи не кожен українець. Це й освітяни, студенти, лікарі, рятувальники, водії, відповідальний бізнес та багато інших. Тисячі людей нині забезпечують надійний тил нашій армії та підтримку вимушеним переселенцям.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2023, 15:36

Детальніше...

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань

Традиційно, першого вівторка місяця, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко провів прийом громадян з особистих питань. Як і зазвичай, поспілкувався з мешканцями «про наболіле».

До очільника обласного депутатського корпусу звернулися представники чорнобильських організацій Сумщини, до яких входять ліквідатори аварії на ЧАЕС і постраждалі від аварії на ЧАЕС.

Вони стурбовані питанням збереження обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення в чинному вигляді. Вони збентежені намірами щодо об’єднання лікарні з іншими медичними закладами.

Останнє оновлення на Вівторок, 05 грудня 2023, 14:15

Детальніше...

СБУ затримала ексзаступника голови громади на Сумщині, який виявився агентом рф і для контакту з куратором пройшов «полон» у рашистів

Контррозвідка Служби безпеки викрила «законсервованого» агента фсб, який збирав розвіддані на прикордонній території Сумщини.

За матеріалами слідства, він був завербований ще до початку повномасштабного вторгнення рф. А до травня 2022 року обіймав посаду заступника однієї з об’єднаних територіальних громад регіону.

Детальніше...

Сторінка 1 з 809

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top