telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

У Хоружівці відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства»

У Хоружівці відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства»

21 червня в селі Хоружівка, що на Роменщині, відбудеться Форум «Інноваційно-освітні проєкти територіального партнерства». Він покликаний зібрати під одним дахом потенційних роботодавців, голів громад, старост і людей, що потребують роботу та хочуть навчатися. Окремий напрямок – внутрішньопереміщені особи, учасники бойових дій і люди, що постраждали внаслідок військових дій. Для останніх категорій навчання буде безплатним.

Аби врегулювати важливі питання проведення Форуму, в Сумській обласній раді зібралася робоча група, до якої увійшли голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, помічник голови облради, депутат обласної ради Віра Лаврик, директор Сумського обласного центру зайнятості Леонід Чепульський, директор ДНЗ «Сумський центр ПТО Державної служби зайнятості» Михайло Гузь, заступник директора ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ» Володимир Підлісний, директор департаменту АПК Сумської ОДА Олександр Маслак, директор департаменту культури і туризму та релігій Сумської ОДА Юрій Гладенко.

Детальніше...

STEM-освіта – простір інноваційних можливостей

STEM-освіта – простір інноваційних можливостей

У рамках реалізації Всеукраїнського інноваційного освітнього проєкту «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» на базі  Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова»  22 травня 2024 року проведено  науково-практичний захід «STEM-простір – освітній бренд Ліцею».  

Учасниками заходу були керівники та педагоги закладів освіти, що беруть участь у Всеукраїнського інноваційному освітньому проєкті «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів» (Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний академічний ліцей імені Дмитра Євдокимова»; Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 Сумської міської ради; Недригайлівський ліцей Недригайлівської селищної ради; Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області). 

Детальніше...

СБУ повідомила про підозру адміністраторам Viber-спільноти, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації

СБУ повідомила про підозру адміністраторам Viber-спільноти, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації

Служба безпеки заблокувала на Сумщині незаконну діяльність двох адміністраторів місцевої Viber-спільноти, які систематично поширювали дані про заходи представників територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки у регіоні.

Зокрема, фігуранти відслідковували та «зливали» учасникам інтернет-спільноти дані про актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток представниками ТЦК.

Фото та відеоматеріали зловмисники збирали особисто або отримували від «небайдужих» учасників каналу. Інформацію адміністратори розміщували для уникнення громадянами України призову на військову службу.

Останнє оновлення на Четвер, 23 травня 2024, 14:16

Детальніше...

У Сумському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся третій випуск екстрених медтехніків

У Сумському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся третій випуск екстрених медтехніків

21 травня 2024 року відбувся третій випуск водіїв Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які завершили навчання за фахом «Екстрений медичний технік». Свідоцтва про отримання робітничої кваліфікації отримали ще 29 осіб.

Навчання медичних техніків здійснювалося за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета навчання полягає у підвищенні спроможності водіїв у наданні допомоги медпрацівникам під час викликів відповідно до реформи екстреної медицини. Тренерами вже традиційно виступали педагоги Сумського фахового медичного коледжу, які відповідали за теоретичний матеріал, та досвідчені інструктори Центру, які допомагали відпрацьовувати практичні навички. Водіїв навчали основам надання екстреної медичної допомоги, зокрема технікам перевірки дихальних шляхів, надання хворому кисню, зупинки кровотеч, проведенню серцево-легеневої реанімації, визначенню сатурації крові тощо. Безперечно, ці знання та навички знадобляться водіям «швидких» під час їхньої роботи.

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2024, 14:54

Детальніше...

Поради споживачам газу на прикордонні Сумщини

Поради споживачам газу на прикордонні Сумщини

Третій рік поспіль мешканці Сумщини – під щоденними обстрілами, серед пошкоджень та руйнацій. Третій рік поспіль ми на Сумщині відстоюємо не лише суверенітет та незалежність, а й «блакитне паливо», світло, водопостачання та інші блага, на які ворог зазіхає з перших днів вторгнення.

Газовики Сумської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» завжди оперативно виїжджають на виклики, локалізують та ліквідують витоки газу. Так було, так є, і так буде за будь-яких обставин.

Та, насправді, споживачі також можуть посприяти безперебійному й безаварійному газопостачанню.

Почнемо з порад безпеки:

Детальніше...

Сторінка 1 з 831

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top