telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Голова бюджетної комісії СОР Сергій Іщенко: «У важких воєнних умовах ми змогли зрушити з місця питання фінансування комунальних закладів, допомогу військовим і медичним закладам»

У Сумській обласній раді відбулося спільне засідання двох постійних комісій – з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва; з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства.

Захід ініціювали депутати бюджетної комісії, засідання якої відбулося 7 лютого. Тоді обласні обранці обговорювали стан забезпечення фінансовим ресурсом підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області у 2024 році на захищені статті видатків. Зокрема – забезпечення харчуванням і медикаментами об’єктів соціального захисту, та виплати заробітної плати.

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2024, 13:53

Детальніше...

Доктор технічних наук, доцент, академік АІН України Владислав Зубко отримав Грамоту Сумської обласної ради

Відзнаку Сумської обласної ради виконуючому обов’язки декана інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету вручив голова обласного депутатського корпусу Віктор Федорченко.

Грамоту Владислав Зубко отримав за вагомий особистий внесок в освітню та наукову сфери життєдіяльності держави, визначну громадську діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян.

Останнє оновлення на Середа, 21 лютого 2024, 10:50

Детальніше...

«Залишаємося гідними своїх Героїв!»: У Сумах вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, виповнюється 10 років з моменту трагічних подій на Майдані незалежності в Києві. Тоді в боротьбі за демократичні цінності та свободу було вбито понад сто українських патріотів.

Аби вшанувати пам’ять полеглих, у Сумах керівники області, міста, депутати, військові, громадськість, духовенство, поклали квіти до могил полеглих Героїв на Алеї Слави Центрального кладовища та до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Полеглих згадали хвилиною мовчання, а священнослужителі провели Панахиду.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2024, 11:43

Детальніше...

У Сумах вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні виповнюється 35 років, коли останній радянський десантний полк залишив територію Афганістану.

З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, як мінімум 150 тисяч – українці. За статистикою, 2 572 наших земляків там загинули. Уже дома, від ран, хвороб і самогубств померли понад 4 тисяч українських афганців.

Серед тих, хто виконував свій міжнародний обов’язок, було 3,5 тисячі жителів Сумщини. 130 людей загинуло, 350 отримали інвалідність, 3 зникли безвісти.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2024, 14:36

Детальніше...

Віктор Федорченко: Ми шукаємо всі можливі шляхи для впровадження енергоефективних проєктів

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко неодноразово наголошував на важливості енергоефективності та енергозабезпечення обласних комунальних закладів, особливо в умовах воєнного стану. Пошук незалежних джерел електроенергії для закладів – одне з пріоритетних питань у роботі депутатського корпусу.

Детальніше...

Сторінка 1 з 817

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top