telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

STEM-ОСВІТА – пріоритет реалізації концепції «Нова українська школа»

STEM-ОСВІТА – пріоритет реалізації концепції «Нова українська школа»

Продовжуючи результативну співпрацю КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив» (голова БФ – Антон Дзюба) стосовно розвитку STEM-освіти в області два заклади освіти, а саме: Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області та Недригайлівський ліцей Недригайлівської селищної ради отримали по 20 комплектів комп’ютерного обладнання.

Передача комп’ютерів від фонду відбулась завдяки участі зазначених закладів освіти у реалізації інноваційного освітнього проєкту на всеукраїнському рівні за темою «Організаційні та науково-методичні умови створення STEM-центрів».

Така співпраця стала традиційною. Так, «Фонд освітніх ініціатив» і раніше надавав навчальне обладнання, генератори та іншу гуманітарну допомогу закладам освіти області.

Детальніше...

Керівництво Сумської ОВА, обласної ради та Міністерства у справах ветеранів підписали Меморандум про співпрацю

Керівництво Сумської ОВА, обласної ради та Міністерства у справах ветеранів підписали Меморандум про співпрацю

Сумщину з робочою поїздкою відвідав заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько.

У рамках зустрічі підписаний Меморандум про співпрацю. Мета – взаємодія сторін задля реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів війни шляхом впровадження проєкту «Адмінсервіс «Ветеран» за принципом єдиного вікна на базі ЦНАПів в межах Сумської області.

Заступник Міністра у справах ветеранів зазначив, що сьогодні необхідно оновлювати законодавство у цьому напрямку. І Міністерство працює нині з пулом ветеранських об'єднань, залучає науковців, депутатів, колег з інших центральних органів виконавчої влади.

За словами Руслана Приходька, із 4,5 тисяч звернень до Міністерства у справах ветеранів, майже 600 – із Сумщини. «Це означає, що ветеранам потрібна підтримка, вони потребують врегулювання їх питань. Ми розуміємо, що нині треба розширювати ветеранський рух і спектр допомоги ветеранам. Треба мати діалог на кожному рівні: громада, область, держава. Треба не декларувати ветеранську політику, а впроваджувати її так, аби був фітбек. Наша задача – не просто реалізувати ветеранську політику, а дійти до кожного ветерана, вирішувати конкретні проблеми конкретної людини», - акцентував заступник міністра.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 липня 2024, 12:53

Детальніше...

Відійшов у вічність колишній голова Сумської обласної ради Геннадій Володимирович Михайленко

Відійшов у вічність колишній голова Сумської обласної ради Геннадій Володимирович Михайленко

Сьогодні, 11 липня, на 77-му році життя відійшов у вічність колишній голова Сумської обласної ради Геннадій Володимирович Михайленко.

Всі, хто знав Геннадія Володимировича, хто працював з ним, кого він вчив професії, з глибоким сумом сприйняли цю звістку. Він завжди ділився своїми знаннями й досвідом, був мудрим керівником, порадником, учителем.

Народився Геннадій Михайленко 17 червня 1948 року в місті Суми.

У 1967 році закінчив Сумський будівельний технікум за спеціальністю «технік-будівельник». У 1976 році здобув спеціальність «інженер-будівельник» у Харківському інженерно-будівельному інституті. З 1967 року працював майстром будівельної дільниці в Казахстані, пройшов службу у лавах радянської армії. У 1970 році повернувся до Сум, де почав працювати на посаді інженера, потім старшого виконроба будівельної дільниці Сумської облспоживспілки. Згодом працював керівником групи, начальником дільниці, начальником відділу тресту «Сумжитлобуд». Працював на посадах інженера, інструктора та заступника керуючого справами Сумського обкому КПУ. З 1992 по 1995 роки був директором АТ «Синтез».

Останнє оновлення на Четвер, 11 липня 2024, 15:49

Детальніше...

Підтримка українського війська продовжується – для наших захисників на передовій передали гуманітарну допомогу

Підтримка українського війська продовжується – для наших захисників на передовій передали гуманітарну допомогу

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий та депутати відвідали військових 143-ї окремої піхотної бригади, що наразі захищають країну на передових позиціях.

Вони привезли бійцям авто, дрон, мавік, польові душові, харчі, смаколики, ліки та інші необхідні речі.

Разом з командиром бригади, нашим земляком Володимиром Лавриком обговорили подальші потреби бригади, залучення до її лав поповнення.

Детальніше...

Сумський онкологічний центр отримав першим в Україні лінійний прискорювач, придбаний Медзакупівлями України

Сумський онкологічний центр отримав першим в Україні лінійний прискорювач, придбаний Медзакупівлями України

Перший лінійний прискорювач для лікування онкологічних захворювань, який минулоріч придбали Медичні закупівлі України (МЗУ) на замовлення Міністерства охорони здоров’я, вже доставлено в Україну і незабаром буде введено в експлуатацію.

Йдеться про новітнє обладнання, за допомогою якого лікарі можуть таргетовано впливати на ракові клітини у внутрішніх органах, використовуючи рентгенівське або гамма-випромінювання. Тобто обладнання дозволяє повністю знищити або зупинити ріст пухлин з мінімальним пошкодженням здорових тканин пацієнта.

Саме такий лінійний прискорювач Elekta Harmony першим отримав Сумський обласний клінічний онкологічний центр. Вартість обладнання склала 36 млн грн. Поставка наступних чотирьох лінійних прискорювачів у заклади охорони здоров'я України планується протягом двох місяців.

Детальніше...

Сторінка 1 з 839

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top