telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

У Сумському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся третій випуск екстрених медтехніків

У Сумському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбувся третій випуск екстрених медтехніків

21 травня 2024 року відбувся третій випуск водіїв Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які завершили навчання за фахом «Екстрений медичний технік». Свідоцтва про отримання робітничої кваліфікації отримали ще 29 осіб.

Навчання медичних техніків здійснювалося за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета навчання полягає у підвищенні спроможності водіїв у наданні допомоги медпрацівникам під час викликів відповідно до реформи екстреної медицини. Тренерами вже традиційно виступали педагоги Сумського фахового медичного коледжу, які відповідали за теоретичний матеріал, та досвідчені інструктори Центру, які допомагали відпрацьовувати практичні навички. Водіїв навчали основам надання екстреної медичної допомоги, зокрема технікам перевірки дихальних шляхів, надання хворому кисню, зупинки кровотеч, проведенню серцево-легеневої реанімації, визначенню сатурації крові тощо. Безперечно, ці знання та навички знадобляться водіям «швидких» під час їхньої роботи.

Останнє оновлення на Середа, 22 травня 2024, 14:54

Детальніше...

Поради споживачам газу на прикордонні Сумщини

Поради споживачам газу на прикордонні Сумщини

Третій рік поспіль мешканці Сумщини – під щоденними обстрілами, серед пошкоджень та руйнацій. Третій рік поспіль ми на Сумщині відстоюємо не лише суверенітет та незалежність, а й «блакитне паливо», світло, водопостачання та інші блага, на які ворог зазіхає з перших днів вторгнення.

Газовики Сумської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» завжди оперативно виїжджають на виклики, локалізують та ліквідують витоки газу. Так було, так є, і так буде за будь-яких обставин.

Та, насправді, споживачі також можуть посприяти безперебійному й безаварійному газопостачанню.

Почнемо з порад безпеки:

Детальніше...

Відбувся творчий звіт Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

Відбувся творчий звіт Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

20 травня 2024 року головна сцена Сумщини перетворилася на справжню скарбницю української культури та мистецтв, де творчий звіт всупереч всім обставинам, ворожим тривогам під час концерту та фінальним знеструмленням, презентувала творча родина єдиного мистецького навчального закладу області - Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського.

Концерт на сцені Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна став не просто черговим виступом, а справжнім святом, яке об'єднало сотні людей в єдиному пориві й щирій любові до рідної землі.

В рамках безстрокового благодійного культурно-мистецького марафону на підтримку захисників і захисниць України – «З Україною в наших серцях!» відбулася наймасштабніша творчо-концертна подія в житті коледжу, мета якої - підтримати непереможний дух наших захисників та з’єднання українського народу заради спільної Перемоги.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2024, 15:56

Детальніше...

МОН дібрало проєкти на ремонт і будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти

МОН дібрало проєкти на ремонт і будівництво укриттів у закладах загальної середньої освіти

Комісія Міністерства освіти і науки України розглянула проєкти на отримання державного фінансування для капітального ремонту або будівництва укриттів у закладах загальної середньої освіти, повідомляє Урядовий портал

Цього року громади подавали проєкти через платформу підзвітного управління DREAM. З 18 до 26 квітня на платформу надійшло 108 проєктів на фінансування коштом субвенції. Обласні військові адміністрації погодили 64 проєкти з огляду на стратегічне бачення розвитку регіону й розуміння безпекової ситуації.

Комісія МОН відібрала проєкти, які отримають фінансування укриттів у закладах загальної середньої освіти. Це 50 проєктів на ремонт і будівництво укриттів в основному у 8 прифронтових і прикордонних областях. Загальна вартість цих проєктів — 2,19 млрд гривень.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2024, 14:10

Детальніше...

Гранти на бізнес: держава продовжує підтримувати ветеранів та їхні родини

Гранти на бізнес: держава продовжує підтримувати ветеранів та їхні родини

За підсумками цьогорічної восьмої хвилі подачі заяв на гранти для ветеранів та їхніх родин визначено 71 переможця, які отримають загалом 34 мільйони гривень на започаткування або розвиток власного бізнесу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Серед переможців — 41 учасник бойових дій і 30 членів родин ветеранів. 53 переможці отримали грант розміром до 500 тис грн, 13 — до 250 тис грн, 5 — до 1 тис грн. Найбільше грантоотримувачів зі Львівської, Київської, Житомирської, Вінницької, Рівненської областей та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами, в яких планують розвивати свій бізнес учасники програми, є оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщення й організація харчування, сільське господарство, надання інших видів послуг.

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2024, 13:27

Детальніше...

Сторінка 1 з 830

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top