telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Вихованцям Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю подарували святкову казку

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Напередодні дня людей з інвалідністю у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відбувся творчий захід. Малечі презентували святкову казку, а Святий Миколай приніс кожному подарунки.

На свято до вихованців центру завітали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня та депутати обласної ради Віра Лаврик і Тетяна Євдокимова. Вони привезли дітям смаколики та іграшки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 18:14

Детальніше...

«Дошкілля Сумщини: виклики, досвід інновації»: на базі нового дитсадка в Сумах пройшов обласний форум

Нині на Сумщині функціонує 221 заклад дошкільної освіти і 165 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти. Різними формами дошкілля охоплено понад 26 тисяч дітей. Одним із пріоритетів у цьому напрямку роботи є збільшення кількості місць шляхом будівництва та добудови закладів дошкільної освіти, відкриття додаткових груп. Прикладом такої роботи є введення в експлуатацію побудованого у межах проєкту «Велике будівництво» ясел-садка №9 «Світлячок» у Сумах. Саме на базі цього закладу і відбувся обласний форум.

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:23

Детальніше...

У Сумській обласній раді відбулася зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна»

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня, депутат Оксана Кужель провели зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна» та їх партнерських організацій Місії Operation SafeDrop та UK Friends of Ukraine. «Благодійний фонд «Хоробра Україна» заснований задля цільової допомоги у питаннях створення гідних умов для розвитку дітей та юнацтва, охорони здоров’я, розвитку культури і мистецтва, підтримки спорту та популяризації здорового способу життя.

Благодійний фонд своїми домовленостями з донорами та організаціями допомагає постраждалим від війни в Україні з 2014 року.

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:13

Детальніше...

У коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася інформаційно-пізнавальна година «16 днів проти насильства»

29 листопада у Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася просвітницька інформаційна, змістовна година спілкування до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Провести виховну годину були запрошені представники управління патрульної поліції в Сумській області, інспектори Оксана Красовська та Артем Даценко.

Поліціянти першочергово провели історичний екскурс, акцентуючи на тому, що кожного року в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У світі постійно відбуваються різні випадки насильства: напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами, ми можемо й повинні зупинити його.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 09:27

Детальніше...

Сумська обласна територіальна виборча комісія визнала Тетяну Головко обраною депутатом обласної ради замість Гулієва Араза Іман огли

21 листопада 2023 року відбулося засідання Сумської обласної територіальної виборчої комісії, в ході якого була винесена Постанова про визнання обраним депутатом Сумської обласної ради наступного за черговістю кандидата в депутати в єдиному виборчому списку від Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

До Сумської обласної територіальної виборчої комісії надійшло рішення чергового з’їзду ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» від 20 вересня 2023 року «Про відкликання депутата Сумської обласної ради Гулієва Араза Іман огли за народною ініціативою», обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської територіальної організації ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Наступним за черговістю кандидатом у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської територіальної організації ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» під № 9 є Головко Тетяна Іванівна.

Детальніше...

Сторінка 1 з 808

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top