telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

«Кубок Незламності»: У Сумах відбувся відкритий турнір змішаних єдиноборств і кікбоксингу WAKO

У рамках турніру пройшли змагання серед юнаків і дівчат 2009-2010 і 2007-2008 років народження та серед юніорів 2006 року народження й старше з кікбоксингу WAKO, а також зі змішаних бойових мистецтв.

Перемогу в «Кубку Незламності», який пройшов під гаслом «Війна не надовго, а спорт назавжди!», виборювало майже 100 спортсменів із Сум, Глухова, Конотопа, Бурині, Путивля та Лебедина.

Розпочали турнір з вшанування пам'яті загиблих спортсменів.

Детальніше...

Вихованцям Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю подарували святкову казку

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Напередодні дня людей з інвалідністю у Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю відбувся творчий захід. Малечі презентували святкову казку, а Святий Миколай приніс кожному подарунки.

На свято до вихованців центру завітали голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня та депутати обласної ради Віра Лаврик і Тетяна Євдокимова. Вони привезли дітям смаколики та іграшки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 18:14

Детальніше...

«Дошкілля Сумщини: виклики, досвід інновації»: на базі нового дитсадка в Сумах пройшов обласний форум

Нині на Сумщині функціонує 221 заклад дошкільної освіти і 165 дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти. Різними формами дошкілля охоплено понад 26 тисяч дітей. Одним із пріоритетів у цьому напрямку роботи є збільшення кількості місць шляхом будівництва та добудови закладів дошкільної освіти, відкриття додаткових груп. Прикладом такої роботи є введення в експлуатацію побудованого у межах проєкту «Велике будівництво» ясел-садка №9 «Світлячок» у Сумах. Саме на базі цього закладу і відбувся обласний форум.

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:23

Детальніше...

У Сумській обласній раді відбулася зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна»

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, його заступник Микита Баня, депутат Оксана Кужель провели зустріч з представниками БО «Благодійний фонд «Хоробра Україна» та їх партнерських організацій Місії Operation SafeDrop та UK Friends of Ukraine. «Благодійний фонд «Хоробра Україна» заснований задля цільової допомоги у питаннях створення гідних умов для розвитку дітей та юнацтва, охорони здоров’я, розвитку культури і мистецтва, підтримки спорту та популяризації здорового способу життя.

Благодійний фонд своїми домовленостями з донорами та організаціями допомагає постраждалим від війни в Україні з 2014 року.

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2023, 17:13

Детальніше...

У коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася інформаційно-пізнавальна година «16 днів проти насильства»

29 листопада у Сумському фаховому коледжі мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбулася просвітницька інформаційна, змістовна година спілкування до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Провести виховну годину були запрошені представники управління патрульної поліції в Сумській області, інспектори Оксана Красовська та Артем Даценко.

Поліціянти першочергово провели історичний екскурс, акцентуючи на тому, що кожного року в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У світі постійно відбуваються різні випадки насильства: напади, дискримінація, приниження. Але коли насильство чиниться поруч із нами, ми можемо й повинні зупинити його.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 грудня 2023, 09:27

Детальніше...

Сторінка 1 з 808

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top