telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН пройшов щорічний День поля

На базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН пройшов щорічний День поля

Присутні обговорювали формування врожаю ранніх зернових культур в умовах Північно-Східного регіону України та особливості його збирання у 2024 році.

На захід з’їхалися агровиробники, науковці, представники бізнесу і влади.

Про особливості формування врожаю, окремі агротехнічні досліди, строки посівів, обробку додаткового засобу для збільшення врожаю тощо розповів директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України Віктор Кабанець. Він окреслив досягнення Інституту, поділився планами на перспективу.

Традиційно, присутні ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН та оглянули науково-демонстраційний полігон сортів і гібридів сільськогосподарських культур.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 липня 2024, 15:34

Детальніше...

У фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» у Сумській обласній раді новий керівник

У фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» у Сумській обласній раді новий керівник

Сьогодні, 19 липня, відбулося засідання фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» у Сумській обласній раді. Присутні депутати переобрали голову.

На посаду очільника фракції обласні обранці підтримали кандидатуру Віталія Зеленського.

Члени фракції подякували екс-голові фракції Вірі Лаврик за її роботу протягом останніх двох років та обговорили плани подальшої роботи.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 липня 2024, 12:30

Детальніше...

На Сумщині працюють реабілітаційні відділення кластерних та надкластерних лікарень

На Сумщині працюють реабілітаційні відділення кластерних та надкластерних лікарень

Заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час робочої поїздки на Сумщину відвідала реабілітаційні відділення Обласної клінічної лікарні, Обласної дитячої клінічної лікарні, Центральної міської клінічної лікарні міста Суми та медичних закладів Шосткинського та Конотопського районів.

Головною метою візиту стала перевірка роботи реабілітаційних відділень у кластерних та багатопрофільних надкластерних лікарнях області.

У більшості закладів облаштування реабілітаційних відділень відповідає вимогам: зроблено ремонт, налаштоване обладнання, працюють генератори. У поодиноких випадках є проблеми з підключенням кондиціонерів чи потрібно доробити ремонт окремих кабінетів, але найближчим часом вони будуть розв’язані. Усі заклади спроможної мережі законтрактовані з НСЗУ.

Останнє оновлення на Середа, 17 липня 2024, 15:39

Детальніше...

Відбулося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Відбулося засідання постійної комісії Сумської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

Депутати розглянули вісім питань порядку денного, серед яких – закупівля медичного, реабілітаційного обладнання для комунальних некомерційних підприємств обласної ради, проведення ремонтів у медичних закладах та закладах освіти, виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальне будівництво споруд цивільного захисту закладами освіти.

Щодо останнього питання доповіла керівник Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова. Враховуючи звернення КЗ СОР «Косівщинська спеціальна школа», КЗ СОР «Глинська спеціальна школа» та КЗ СОР – Штепівський навчально-реабілітаційний центр, були виділені кошти на придбання найпростіших укриттів - захисних фортифікаційних споруд цивільного захисту на основі захисного модуля. Проте керівники закладів вважають за доцільне побудувати повноцінні споруди цивільного захисту, де мають укриватися діти під час тривог. Будівництво таких споруд потребує більше витрат. Тож депутати взяли цю інформацію до відома і рекомендували Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації провести спільну нараду з керівниками цих закладів освіти та уповноваженими представниками Сумської обласної ради для розв’язання порушеного питання.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2024, 14:52

Детальніше...

СБУ затримала подружжя агентів фсб, яке готувало ракетні удари по Харкову та Сумщині

СБУ затримала подружжя агентів фсб, яке готувало ракетні удари по Харкову та Сумщині

Служба безпеки затримала подружню пару, яка працювала на фсб і готувала координати для нового ракетного удару рф по підрозділах Сил оборони у Харківській та Сумській областях.

Серед основних цілей ворога були штаби та укріпрайони підрозділів ЗСУ і Держприкордонслужби. Також агресора цікавили геолокації логістичних баз та складів із озброєнням і боєприпасами українських військ.

Щоб отримати розвіддані, фсб залучила свою агентку з Сумщини, яка працювала у Харкові медсестрою у місцевому лікувальному закладі.

Жінка розпитувала своїх колег по роботі про місця базування Сил оборони на Харківщині. До злочинної діяльності жінка залучила свого чоловіка. Ним виявився колишній працівник розформованої міліції, який проживав в Охтирці на Сумщині.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2024, 09:50

Детальніше...

Сторінка 1 з 840

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top