telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Актуально

Заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха провів прийом громадян з особистих питань

Заступник голови Сумської обласної ради Костянтин Товстуха провів прийом громадян з особистих питань

Прийоми громадян з особистих питань, що проводяться заступниками голови Сумської обласної ради, зазвичай, проходять згідно з графіком. Але є невідкладні ситуації, коли є необхідність допомогти людині вирішити проблеми якнайскоріше.

Так, до заступника голови обласної ради Костянтина Товстухи звернулася жінка, яка переїхала до Сум з півночі області. Там наразі тривають обстріли і у неї немає можливостей для проходження повноцінного лікування.

Жінка одна виховує сина. Чоловік помер 12 років тому. Зараз вона має серйозну хворобу, яка потребує немалих коштів для підтримки організму. До Костянтина Товстухи, говорить запитувачка, зверталася вже неодноразово, і він ніколи не відмовляв. Тому дуже дякувала йому за постійну підтримку й допомогу.

Останнє оновлення на Середа, 19 червня 2024, 13:42

Детальніше...

Сумська обласна рада підтримує інтернати області, особливо ті, які були евакуйовані з небезпечних територій

Сумська обласна рада підтримує інтернати області, особливо ті, які були евакуйовані з небезпечних територій

До початку повномасштабного вторгнення на території Сумщини повноцінно функціонувало 13 установ соціального захисту. Окремі з них були розташовані на прикордонні і потрапили під обстріли. Обласною радою було прийнято рішення евакуювати підопічних у більш безпечні місця. Серед інших під релокацію потрапив і Білопільський дитячий будинок-інтернат, який нещодавно був ще раз переведений вглиб області.

Керівництво обласної ради тримає всі ці процеси під контролем. Вже відбулася не одна нарада щодо розв’язання нагальних проблем закладу. І сьогодні спільно з Департаментом з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської ОДА знову зібралися керівники обласної ради, депутати, очільниця Білопільського дитячого будинку-інтернату аби обговорити питання дотримання прав вихованців інтернату, переміщених з небезпечних територій, і якість надання соціальних послуг підопічним закладу.

Детальніше...

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка готувала ворожий удар по штабах ЗСУ на Сумщині

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка готувала ворожий удар по штабах ЗСУ на Сумщині

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримала ще одна агентка фсб, яка шпигувала за Силами оборони на Сумщині.

За даними контррозвідки СБУ, фігурантка намагалась виявити й передати агресору позиції штабів українських військ на прикордонні області.

Також агентка розвідувала локації складів ЗСУ, у тому числі з озброєнням та боєприпасами.

Щоб отримати розвіддані, жінка обходила місцевість нібито у приватних справах, але насправді приховано фіксувала пункти базування українських оборонців.

За координатами агентки рф планувала здійснити серію ворожих ударів по об’єктах ЗСУ.

Детальніше...

На Сумщині пройшов Форум «Захист прав людини в умовах воєнного стану на прикордонні»

На Сумщині пройшов Форум «Захист прав людини в умовах воєнного стану на прикордонні»

По суті, це ознайомлення присутніх, а це всі, хто працюють задля захисту прав людини, зі Щорічною доповіддю Омбудсмана про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2023 році.

Перед початком заходу учасники Форуму вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за захист суверенітету і незалежності України.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець коротко презентував свою доповідь онлайн. Вона містила важливі висновки та рекомендації щодо покращення ситуації з правами людини в нашій державі.

За 2023 рік до Офісу Омбудсмана надійшло понад 95 тисяч звернень. У порівнянні з 2022 роком їх кількість зросла вдвічі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2024, 14:44

Детальніше...

«Україно, вперед!»: За підтримки Української асоціації футболу випущено нову марку

«Україно, вперед!»: За підтримки Української асоціації футболу випущено нову марку

«Україно, вперед!» - саме таку назву має нова марка від «Укрпошти», яку національний поштовий оператор презентував 13 червня. Її випуск здійснено за підтримки Української асоціації футболу.

За традицією, відбулося спецпогашення штемпелем марки і в Сумах. Воно пройшло на базі обласного комунального закладу Сумської обласної ради –Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа футбольний центр «Барса».

Начальник Сумського обласного відділення «Укрпошти» В’ячеслав Маринич зазначив, що у такий спосіб «Укрпошта» вирішила підтримати національну збірну з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024.

Він нагадав, як 12 років тому Україна та Польща приймали найбільше футбольне змагання – Євро-2012. «Укрпошта» тоді не тільки доєдналась до лав футбольних вболівальників, а й випустила серію поштових марок з офіційною символікою чемпіонату, а й стала офіційним ліцензіатом УЄФА Євро-2012.

Детальніше...

Сторінка 1 з 835

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top