telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

Микита Баня: Для усіх органів влади та місцевого самоврядування, головним гаслом має бути безпека у наших школах

На Сумщині триває робота щодо максимального відновлення очного навчання в обласних закладах освіти. З цього приводу під головуванням керівника військової адміністрації Дмитра Живицького відбулося засідання комісії з питань готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та забезпечення безпеки учасників освітнього процесу. На ньому розглянули результати обстеження захисних споруд цивільного захисту закладів освіти  та можливість використання їх учасниками освітнього процесу; організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році; організацію освітнього процесу впродовж навчального року у дошкільних закладах.

Детальніше...

Готові до спротиву! – Своє професійне свято відзначили сили територіальної оборони

«З початком підступної та масштабної збройної агресії російської федерації, тисячі громадян нашої держави – люди найрізноманітніших професій та різного рівня військової підготовки взяли до рук зброю. Вони формували загони територіальної оборони і своїми діями довели, що українці сміливі, вільні та незламні. Завдячуючи бійцям тероборони, ворог не зайшов до обласного центру. Я вдячний, що ми працювали пліч-о-пліч – будували фортифікаційні споруди, облаштовували блокпости. Пишаюся кожним із вас, що ви не покинули рідне місто, країну, а взяли до рук зброю і стали на захист рідної землі. Ви – справжні Герої і мені дуже приємно знаходитися у цій залі разом із вами. Низький вам уклін від усього народу». З такими словами звернувся голова обласної ради Віктор Федорченко до бійців територіальної оборони та добровольчих батальйонів, яких вітали з їх професійним святом керівники області, народні депутати, очільники військових та правоохоронних структур.

Віктор Федорченко побажав присутнім здоров’я, миру, здоров’я, Перемоги і вручив відзнаки Сумської обласної ради кращим бійцям.

Детальніше...

Віктор Федорченко: Мету досягнуто – на Сумщині запрацював лінійний прискорювач

Сьогодні, без перебільшення, надважлива подія для Сумщини. В обласному онкологічному диспансері розпочинає роботу лінійний прискорювач. Взагалі планувалося, що він запрацює в березні, але війна внесла свої корективи.

Півтора року знадобилося для того, аби осучаснити обласний онкологічний диспансер. Після обрання головою обласної ради Віктора Федорченка, він приділив неабияку увагу закладу і поставив собі за мету реконструювати будівлі, територію, та закупити нове медичне обладнання.

Останнє оновлення на Середа, 05 жовтня 2022, 08:30

Детальніше...

Обласні депутати обговорювали питання збереження належної перинатальної служби

Реформування медичної галузі розпочалося в країні три роки тому і за цей час пройшли оптимізацію чи не всі обласні заклади. Втім, свої корективи цьогоріч внесла повномасштабна війна, тож деякі лікарні виконують свої функції лише на 50%. Один із них – КНП СОР «Обласний клінічний перинатальний центр». Причина в тому, що більшість вагітних жінок виїхала в безпечні міста України чи за кордон.

Детальніше...

Розпочато відбір представників громадськості до складу поліцейських комісій

У зв’язку із наближенням завершення трирічного строку діяльності обраних Сумською обласною радою членів поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Сумській області та Управління поліції охорони в Сумській області, та зважаючи на необхідність виконання вимог Закону України «Про національну поліцію» щодо забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції, обласною радою мають бути обрані нові представники громадськості до складу зазначених поліцейських комісій.

Детальніше...

Сторінка 1 з 728

Документи облради

Go to top