telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Актуально

На Сумщину доставлені ліки для лікування хворих на коронавірусну інфекцію

20 тис. флаконів Ремдесивіру, який використовується для лікування хворих на коронавірусну інфекцію і закуплений за кошти державного бюджету, доставлено в регіони, 775 з них – на Сумщину.

Ремдесивір (торговельна назва Veklury) дозволений МОЗ України для використання в лікуванні пацієнтів з коронавірусною хворобою (COVID-19) згідно з протоколом надання медичної допомоги

Детальніше...

Десята сесія обласної ради восьмого скликання відбудеться 25 січня

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко. Пленарне засідання скликається з метою забезпечення своєчасного вжиття невідкладних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, покращення медичного обслуговування населення області.

Десята сесія відбудеться 25 січня 2022 року о 12-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 січня 2022, 16:49

Детальніше...

Олександр Стрельченко: Треба вирішувати проблеми медикаментозного забезпечення населення, яке проживає в сільській місцевості

Вже вдруге за останні місяці до Глухова з робочим візитом завітали перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко та заступник начальника управління майном облради Інна Козачок, аби вирішити питання щодо подальшої роботи Комунального оптово-роздрібного підприємства «Глухівський міжрайонний аптечний склад». Тут склалася досить складна фінансова ситуація і підприємство закрило минулий рік зі збитками.

Детальніше...

Валерій Ісмаілов: День Соборності – свято для усіх небайдужих до долі України

День Соборності України відзначили сьогодні в Сумах. Цей день вважається святом народної єдності, що започатковано в пам’ять про події, які об’єднали українців східної і західної частини країни в далекому 1919 році.

Традиційно місцеві заходи розпочалися на Алеї Слави Центрального кладовища. Сюди прийшли вдячні сумчани, аби віддати шану загиблим воїнам в АТО/ООС. Перші особи області та міста поклали квіти до пам’ятного знаку на честь полеглих. До них приєднався і заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов.

Детальніше...

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко отримав відзнаку Служби зовнішньої розвідки України

Заохочувальну відзнаку Служби зовнішньої розвідки України «Вірність та честь» І ступеня голові Сумської обласної ради Віктору Федорченку вручив сьогодні, 21 січня, один із керівників відомства.

Детальніше...

Сторінка 1 з 682

Документи облради

Go to top