Актуально

На необхідності створення територіального дорожнього фонду Сумщини наголосили депутати обласної ради

Проблемі стану автомобільних доріг, їх якісному ремонту присвятили своє спільне засідання депутати двох постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва і з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження. Участь у ньому взяли керівники дорожньої галузі області.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 жовтня 2019, 15:52

Детальніше...

«Сумське земляцтво у місті Києві» святкує свій 20-річний ювілей

Урочиста конференція з нагоди 20-річчя створення ГО «Сумське земляцтво у місті Києві» та 80-річчя заснування Сумської області днями відбулася у столиці. До святкових привітань долучилася заступник голови обласної ради Тетяна Головко, представники районних адміністрацій та міст області.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 жовтня 2019, 15:46

Детальніше...

Тетяна Головко провела прийом громадян з особистих питань

До заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко цього разу звернулася група осіб – мешканців села Стецьківка Сумського району.

Метою їх візиту стало прохання не розглядати на наступній сесії обласної ради, яка відбудеться 25 жовтня, зміни до Перспективного плану, що стосуються приєднання їх населеного пункту до Хотінської ОТГ. Саме за таке рішення проголосували сільські депутати 18 липня поточного року. Цю пропозицію опрацювала Сумська ОДА і надала проект рішення на розгляд обласних парламентарів.

Детальніше...

Збірна команда депутатів Сумщини - бронзовий призер відкритого кубку комерційних чемпіонів-2019 з міні-футболу серед аматорів

У рамках підготовки до Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів збірна команда депутатів  Сумщини з міні-футболу взяла участь в традиційному турнірі з міні-футболу, який відбувся в м.Київ.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:47

Детальніше...

У Сумах відбулася «Хода за свободу» в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Інформаційна акція Walk for Freedom – «Хода за свободу» відбулася 18 жовтня в обласному центрі під патронатом Департаменту соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації, ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Детальніше...

Сторінка 1 з 504

Підготовка до сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube