Актуально

Володимир Токар привітав самоврядців Білопільщини

Шостого грудня зала відділу освіти Білопільської РДА зібрала тих, хто працює на благо територіальних громад. Приводом для дійства стало святкування Дня місцевого самоврядування, яке щороку в Україні відзначається 7 грудня.

Вітаючи присутніх, голова обласної ради Володимир Токар зазначив, що інтереси жителів району представляють понад 200 депутатів районної, сільських рад та ОТГ, які працюють на його розвиток.

Детальніше...

З нагоди Дня Збройних сил України на Сумщині вітали військових

За час війни, яка триває в Україні, їм довелося багато пережити. Зазвичай, вони небагатослівні, а в натовпі їх завжди можна впізнати за поставою. Вони присвятили своє життя військовій справі та захисту держави.

У День Збройних сил України керівники області та міста, військових формувань, правоохоронних органів, близькі та рідні військовослужбовців поклали квіти до пам’ятника загиблим солдатам 27-ї Сумської реактивної бригади та до могил учасників АТО/ООС. У пам’ять про них відслужили панахиду.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 14:56

Детальніше...

Сьогодні вітали волонтерів Сумщини

Сьогодні, 5 грудня, в Україні відзначають День волонтерів – людей, які не проходять повз чужу біду та роблять вагомий внесок у захист України.

Від імені голови обласної ради Володимира Токаря та депутатського корпусу привітав причетних до свята депутат обласної ради, учасник АТО Едуард Пінчук.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 16:58

Детальніше...

Сумщина попрощалася з Великою Людиною

Сьогодні, 5 грудня, Сумщина попрощалася з Марком Абрамовичем Берфманом – людиною-епохою, мудрим керівником й інтелігентом, наставником і порадником для багатьох поколінь будівельників, політиків місцевого штибу, громадських активістів і просто пересічних громадян. Він пішов на небо 2 грудня і одразу осиротіла земля.

У приміщення Будинку рад Сумської обласної ради, де відбулося прощання з покійним, йшли і йшли сумчани, делегації з районів і міст області. Несли квіти, щоб уклонитися пам’яті Великій Людині, подякувати за добро, яке він залишив після себе.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 14:12

Детальніше...

Володимир Токар вручив волонтерам Подяки Сумської обласної ради

Напередодні Дня волонтера голова Сумської обласної ради Володимир Токар привітав тих, хто з добром у серці допомагає нужденним.

До кабінету очільника депутатського корпусу завітали волонтер-активіст і координатор донорського руху Ірина Совенко, а також Яна Курило, яка допомагає онкохворим дітям, Ксенія Гриник, що опікується крихітками з обласного будинку малюка, й голова ГО «Батьки онкохворих дітей Сумщини» Оксана Смольникова. Вони отримали Подяки обласної ради та квіти.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 16:58

Детальніше...

Сторінка 1 з 517

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube