telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

«Українська молодь вражає»: на Сумщині пройшли заходи до Дня молоді

Цьогоріч Україна вперше офіційно відзначає День молоді 12 серпня, так, як і увесь світ.

Поспілкуватися й привітати винуватців свята завітали керівники Сумщини – голова обласної ради Віктор Федорченко та голова ОДА, керівник військової адміністрації Дмитро Живицький.

Посадовці нагородили представників молоді відзнаками за вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжної політики на Сумщині, національно-патріотичне виховання та активну громадську діяльність.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 серпня 2022, 16:01

Детальніше...

Стартував прийом заявок в межах програми єРобота, що стосується безоплатного навчання на ІТ-спеціальностях

Уряд виділив Міністерству економіки чергових 45 млн гривень, які будуть спрямовані на безповоротні гранти для створення нових переробних підприємств. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Держава зацікавлена, аби бізнес продовжував працювати й розвиватися. Запуск програми єРобота — це один із ключових елементів у цьому напрямі», — підкреслив Глава Уряду.

Детальніше...

Чи зобов’язаний безробітний повідомляти центр зайнятості про виїзд за кордон?

Зареєстровані безробітні зобов'язані своєчасно подавати відомості про обставини, що впливають на умови  виплати їм забезпечення та надання соціальних послуг. Тож, у разі виїзду за кордон під час воєнного стану зобов’язані повідомити про це центр зайнятості. Це передбачено п. 28 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.08.2018 № 792 (зі змінами).

Останнє оновлення на Середа, 10 серпня 2022, 11:02

Детальніше...

Відтепер ВПО можуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта

З 7 серпня ВПО, які втратили паспорт, отримали можливість ставати на облік та оформлювати виплати на проживання. Підставою виступає довідка з ДМС про подання документів для оформлення паспорта громадянина України. Відповідна постанова була розроблена Мінреінтеграції спільно із Мінсоцполітики та ДМС та ухвалена Урядом 1 липня.

Детальніше...

Сумщину відвідав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Головний освітянин держави побував у навчальних закладах Сумської області, де особисто ознайомився з процесом їх підготовки до нового учбового року в умовах воєнного стану. З керівництвом області, народним депутатом, депутатами обласної ради та керівниками служб і департаментів Сумщини Сергій Шкарлет обговорив наявність та готовність укриттів у навчальних закладах, встановлення кнопок сповіщення, камер відеоспостереження тощо. Також поспілкувався з керівниками закладів освіти, батьками, відвідав пошкоджені внаслідок воєнних дій школи, садочки, коледжі й університети.

Детальніше...

Сторінка 1 з 715

Документи облради

Go to top