telegram Facebook Twitter Youtube

Актуально

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в обласному краєзнавчому музеї експонується виставка

До  Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, що відзначається 22 червня, в Сумському обласному краєзнавчому музеї експонується виставка, присвячена подвигу медичних працівників Сумщини у роки Другої світової війни. Важко переоцінити внесок медиків у Перемогу над нацизмом. Загалом, за період бойових дій, вони повернули до строю понад 70% поранених і близько 90% хворих бійців. У 1941-1945 роках на фронті і у тилу працювали 200 тис. лікарів і 500 тис. середнього медичного персоналу.

Детальніше...

У РЛП «Сеймський» пройшли змагання з рибної ловлі

Емоційно та весело пройшли змагання з рибної ловлі, які проводив КЗ СОР «РЛП «Сеймський». Захід відбувся 19 червня 2021 року на річці Сейм.

У справності й професіоналізмі змагалися 18 рибалок, але вдача була на боці Владислава Жидкова, який визнаний чемпіоном з рибної ловлі.

Детальніше...

У Медичному інституті СумДУ відбулися державні екзамени для першого випуску парамедиків

18 червня 2021 року на кафедрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Медичного інституту Сумського державного університету відбулися державні екзамени для першого випуску парамедиків.

Детальніше...

Віктор Федорченко: День 22 червня трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців

Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ветерани, керівники області та міста, громадськість, військові, депутати поклали квіти до Меморіалу Слави у Сумах та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 червня 2021, 16:18

Детальніше...

Благодійний захід відбувся для вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

Літні канікули – це пора веселих заходів та незабутніх вражень. Цього року вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області запросили взяти участь у святковому благодійному заході, присвяченому п’ятиріччю компанії «Crazy land», який був організований за підтримки заступника голови обласної ради Валерія Ісмаілова.

17 червня в рамках благодійної акції вихованці центру в кількості 40 чоловік відвідали яскравий, позитивний захід.

Детальніше...

Сторінка 1 з 620

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення