Актуально

Переможці Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії отримали нагороди у День Соборності України

Під час урочистих заходів, присвячених Дню Соборності української держави, голова обласної ради Володимир Токар віншував кращих представників письменницької, журналістської та мистецької плеяди Сумщини.

Її підсумки були підбиті на останній сесії обласної ради у 2018 року і нагороджених було вирішено привітати саме у 100-річчя Соборності.

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2019, 13:36

Детальніше...

Володимир Токар: «Соборність – це велика міцна родина всіх громадян України»

«Соборність – це не лише спільна територія. Це й духовна єдність, спільні цінності та ідеали. Це велика міцна родина всіх громадян України, - з такими словами звернувся до присутніх голова обласної ради Володимир Токар під час урочистостей з нагоди відзначення ста років від дня історичного акту про возз’єднання України. - Наш народ на увесь світ заявляє про свою непорушну волю гідно жити у власній незалежній державі. І наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю».

Останнє оновлення на Середа, 23 січня 2019, 10:55

Детальніше...

На Сумщині відзначили 100 років Соборності України

Сьогодні, 22 січня, виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди святкування соборності нашої держави у Сумах відбулася низка заходів, на яких був присутній і перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Детальніше...

У 100-річчя Дня Соборності України над головною будівлею Сумщини замайорів великий Державний Прапор

Сьогодні, 22 січня, у соту річницю від дня історичного акту про возз’єднання України, над будівлею Сумської обласної ради замайорів Державний Прапор України, що вдвічі більше, ніж там був зазвичай.

Підняття Прапора відбулося за ініціативи обласного депутата Родіона Дученка та при підтримці голови Сумської обласної ради Володимира Токаря і голови Сумської ОДА Миколи Клочка.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2019, 14:06

Детальніше...

Громадські об’єднання учасників АТО на Сумщині підписали Меморандум про співпрацю

За сприяння голови облдержадміністрації Миколи Клочка та голови обласної ради Володимира Токаря 18 громадських організацій АТОвців області об’єдналися задля консолідації зусиль і спільного вирішення питань, які турбують кожного із підписантів.

Детальніше...

Сторінка 1 з 444

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus