Актуально

Депутати переконані: звіт про виконання бюджету має бути у розрізі галузей економіки, місцевих бюджетів та видів надходжень

На черговому засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництвадиректор Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Олена Батраченко проінформувала про виконання обласного бюджету Сумської області за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...

Голова обласної ради зустрівся з аграріями Миколаївської ОТГ

На зустріч у сільській раді зібралося близько 40 аграріїв. Питання, що обговорювалися – ефективне використання земель, адміністрування земельного податку та орендна плата.

У Миколаївській ОТГ достатньо як землевласників, так і одноосібників. Зареєстрованих фермерських господарств лише 5. Детально проаналізувавши показники сплати за використання земельних ресурсів по сільській раді, було визначено як боржників, так і тих, хто відповідально ставиться до сплати податків за користування земельними ділянками.

Детальніше...

Бажання жити краще: в Хотінській ОТГ розуміють потреби її мешканців

У Хотіні відбулася виїзна зустріч голови Сумської РДА Геннадія Дорошенка з громадськістю. На захід запросили голову обласної ради Володимира Токаря, заступника голови райради Анатолія Салогуба, керівників структурних підрозділів.

У ході активного спілкування порушувалися питання розвитку громади, аби дізнатися проблеми, що турбують людей та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

Володимир Токар привітав аграріїв Сумського району з Днем працівників сільського господарства

У Сумському районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Розпочався святковий захід в обласній філармонії з привітань високопосадовців, вручення відзнак та подарунків, а продовжився святковим концертом.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 листопада 2018, 09:15

Детальніше...

Український Енергетичний Тиждень’18

З 19 по 21 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» відбудеться ключова подія року в українській енергетиці — «Український Енергетичний Тиждень’18». Тут зустрінуться найвпливовіші представники національних та іноземних компаній.

Детальніше...

Сторінка 1 з 430

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus