telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Сумська обласна територіальна виборча комісія визнала Тетяну Головко обраною депутатом обласної ради замість Гулієва Араза Іман огли

21 листопада 2023 року відбулося засідання Сумської обласної територіальної виборчої комісії, в ході якого була винесена Постанова про визнання обраним депутатом Сумської обласної ради наступного за черговістю кандидата в депутати в єдиному виборчому списку від Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

До Сумської обласної територіальної виборчої комісії надійшло рішення чергового з’їзду ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» від 20 вересня 2023 року «Про відкликання депутата Сумської обласної ради Гулієва Араза Іман огли за народною ініціативою», обраного в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської територіальної організації ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Наступним за черговістю кандидатом у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської територіальної організації ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» під № 9 є Головко Тетяна Іванівна.

Детальніше...

Сумська обласна територіальна виборча комісія визнала Ігоря Шевеля обраним депутатом обласної ради замість Ірини Д’яконової

21 листопада 2023 року відбулося засідання Сумської обласної територіальної виборчої комісії, в ході якого була винесена Постанова про визнання обраним депутатом Сумської обласної ради наступного за черговістю кандидата в депутати в єдиному виборчому списку від Сумської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

До Сумської обласної територіальної виборчої комісії надійшло рішення 17 сесії восьмого скликання Сумської обласної ради від 10.11.2023 року «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради», відповідно з яким достроково припинені повноваження депутата Сумської обласної ради Д’яконової Ірини Іванівни, обраної в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ».

Наступним за черговістю кандидатом у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком від Сумської обласної організації ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» під № 9 є Шевель Ігор Миколайович.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2023, 16:40

Детальніше...

Відбувся VІІ всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини»

На базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини», який пройшов у дистанційному форматі. Організатори заходу – ЦК Образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва та реставрації коледжу, голова ЦК - Неллі Латіфова.

Відкриття конкурсу, традиційно, провела директор коледжу - заслужений працівник культури України Надія Гринь. Вона відзначила, що, як і завжди, конкурс має гарну традицію збирати навколо себе велику кількість юних обдарованих і талановитих майстрів-початківців художнього спрямування.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2023, 14:49

Детальніше...

Керівники та депутати Сумської обласної ради з робочим візитом відвідали Полтаву

Перший заступник голови Сумської обласної ради Вадим Лисий, заступник голови Сумської обласної ради Микита Баня, депутати Людмила Чегринець та Оксана Кужель 24 листопада зустрілися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

Під час розмови йшлося про досвід управляння майном, роботу обласних комунальних підприємств, підготовку до нового бюджетного року, співпрацю з підприємствами, що здійснюють видобуток нафти й газу, та реалізацію конкурсу громадських ініціатив. Також представники Сумщини поцікавилися роботою системи голосування, яку використовує Полтавська обласна рада.

Депутати подякували за допомогу, яку надавали полтавчани Сумщині з перших днів повномасштабного вторгнення. А це і прихисток, і гуманітарні вантажі, і евакуаційні автобуси тощо.

Детальніше...

Сьогодні вночі перестало битися серце депутата Сумської обласної ради Олександра Будника

Сумна звістка надійшла сьогодні про те, що на 48-му життя перестало битися серце депутата Сумської обласної ради Олександра Будника.

Керівництво, депутати та працівники виконавчого апарату Сумської обласної ради, всі хто знав Олександра Анатолійовича і працював з ним, з глибоким сумом сприйняли звістку про його смерть.

Важко повірити, що перестало битися серце людини, яка до останньої своєї хвилини любила життя, приймала мудрі та виважені рішення, спрямовані на добробут людей.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2023, 11:26

Детальніше...

Сторінка 1 з 807

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top