Актуально

Обласні депутати ініціювали сесію, на яку не з’явилися

Сьогодні, 8 серпня, на вимогу депутатів Сумської обласної ради мала б відбутися 36 сесія обласної ради 7 скликання. Пленарне засідання було призначене на 16 годину. Але на нього депутати не з’явилися.

Останнє оновлення на Субота, 08 серпня 2020, 16:21

Детальніше...

Меморандум про співпрацю і взаємодію було підписано у Сумській обласній раді

Сьогодні голова Сумської обласної ради Володимир Токар підписав Меморандум про співробітництво та взаємодію за участі представників України, Кореї, Сполучених Штатів Америки, Ізраїлю, Польщі та Ірландії.

Метою цього Меморандуму є організація співпраці сторін щодо реалізації спільного проєкту створення міжнародного медичного кластеру на території України. Долучиться до нього і Сумщина. Діяльність сторін в рамках проєкту буде спрямована на посилення спільних спроможностей на розвиток української та світової системи охорони здоров’я, в тому числі у боротьбі з COVID-19 та наслідками його пандемії, а також на профілактику розповсюдження аналогічних вірусних захворювань у майбутньому.

Останнє оновлення на Субота, 08 серпня 2020, 11:45

Детальніше...

У Сумській обласній раді обговорювали можливості допомоги дітям з тяжкими генетичними захворюваннями

У Сумській обласній раді відбулася зустріч між заступником голови ради Тетяною Головко, в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Сергієм Бутенком та менеджером з орфанних захворювань ТОВ «Рош Україна» Світланою Соловйовою.

Присутні обговорювали питання допомоги хворим дітям із спинальною м’язовою атрофією (СМА). На Сумщині, за офіційною статистикою, таких троє.

Детальніше...

Надбавка за вислугу років не впливає на розмір оплати праці голови обласної ради

Рішення Сумської обласної ради «Про встановлення надбавки за вислугу років голові обласної ради» було прийнято 35 сесією Сумської обласної ради 6 серпня на виконання статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Детальніше...

Під головуванням Володимира Токаря депутати Сумської обласної ради продовжили розгляд питань порядку денного 35 сесії

6 серпня після перерви відбулося продовження другого пленарного засідання 35 сесії Сумської обласної ради сьомого скликання. Депутати розглянули низку фінансових, кадрових, майнових, інших питань. Зокрема заслухали звіт про хід виконання Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках» за підсумками 2019 року, про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів обласного бюджету у 2020 році.

Останнє оновлення на Четвер, 06 серпня 2020, 12:04

Детальніше...

Сторінка 1 з 566

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради