telegram Facebook Twitter Youtube

Актуально

Вистава щепкінців «Пер Гюнт» отримала Всеукраїнський театральний «Оскар»

3 грудня у приміщенні Національної оперети відбулась урочиста Церемонія оголошення лауреатів III-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА».

За рішенням поважного журі, до складу якого увійшли знані професійні експерти країни, вистава «Пер Гюнт» Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна оголошена лауреатом у номінації «За найкращу драматичну виставу».

Детальніше...

Василь Хома: Працюємо разом задля розвитку Сумщини

Голова облдержадміністрації привітав голову та новообраний склад обласної ради і наголосив на необхідності спільної роботи на благо Сумської області.

За словами Василя Хоми, перше установче засідання сесії обласної ради – це подія, яка свідчить про те, що політичні процеси на Сумщині закінчуються і депутати переходять до реальної роботи задля розвитку економіки, соціальної, гуманітарної сфери в Сумській області.

Детальніше...

Віктор Федорченко очолив Сумську обласну раду. Першим заступником обрано Олександра Стрельченка

Сьогодні, 3 грудня, відбулося пленарне засідання першої сесії Сумської обласної ради восьмого скликання.

Голова Сумської обласної територіальної виборчої комісії Яна Леоненко представила оновлений депутатський корпус, зазначивши, що віднині на обласних депутатів покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, благополуччя жителів.

Серед депутатів є ті, хто вперше отримав мандат народного обранця, і ті, кому не вперше люди довірили представляти свої інтереси у найвищому в області органі місцевого самоврядування. У раді сформовано шість фракцій – політичних сил, які пройшли до обласного парламенту.

Детальніше...

Перша сесія новообраної Сумської обласної ради восьмого скликання скликається на 03 грудня

Сумська обласна територіальна виборча комісія на своєму засіданні 30 листопада прийняла постанову про проведення першої сесії новообраної Сумської обласної ради восьмого скликання.

Керуючись частиною 3 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Сумська обласна територіальна виборча комісія постановила скликати першу сесію новообраної Сумської обласної ради восьмого скликання на 03 грудня 2020 року у приміщенні сесійної зали Будинку рад.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 грудня 2020, 11:21

Детальніше...

Сумщина згадує жертв голодоморів

Щороку останньої суботи листопада Україна вшановує жертв штучного голоду. Наша держава пережила три голодомори, проте Голодомор 1932-1933 років був наймасовішим і найжорстокішим. Сьогодні, 28 листопада, у Сумах у сквері пам’яті жертв Голодомору зібралися керівники області та міста, духовенство, громадськість.

Останнє оновлення на Субота, 28 листопада 2020, 12:58

Детальніше...

Сторінка 1 з 580

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

Документи облради