Актуально

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт з децентралізації 2020 року: роботи прийматимуть до 30 вересня

Журналісти регіональних медіа (онлайн, друкованих, радіо і ТБ) до 30 вересня мають змогу заповнити конкурсну онлайн-заявку – http://bit.ly/Application-2020, додати свою роботу з тематики децентралізації, самоврядування, розвитку громад, яка опублікована вперше у період з 1 січня до 30 вересня 2020 року в регіональних медіа (обласні, районні та місцеві), та отримати перемогу у цьогорічному Конкурсі журналістських робіт з децентралізації. 

Детальніше...

Працівники обласної універсальної наукової бібліотеки упорядкували міську територію бузкової галявини

Мотивувати власним прикладом! Саме так вирішили працівники Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки й упорядкували міську територію бузкової галявини, що поруч з будівлею закладу.

Співробітники книгарні нагадали, що незабаром свято – Всеукраїнський день бібліотек, який вони відзначатимуть 30 вересня з 10 години біля закладу на бузковій галявині.

Детальніше...

Уряд затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 15:53

Детальніше...

Роботодавці Сумщини уже отримали 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період карантину

На Сумщині добігає кінця багатомісячна епопея з виплати компенсаційних виплат за вимушений простій у карантинний період представникам бізнесу. Це стало можливим завдяки ухваленню Постанови КМУ від 03.06.2020 р. № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Детальніше...

Володимир Токар вручив відзнаки обласної ради підприємцям Сумщини

Сьогодні голова обласної ради Володимир Токар провів зустріч із представниками бізнесу і вручив їм відзнаки Сумської обласної ради.

Очільник обласних парламентарів подякував підприємцям за впровадження сприятливого клімату для ведення підприємницької діяльності на теренах області. Володимир Токар переконаний, що це призводить до збільшення інвестицій, як внутрішніх, так і зовнішніх. «На Сумщині завдяки вам створюються робочі місця, розвивається господарський комплекс області, наповнюються бюджети. Ви – рушійна сила економіки. Я бажаю всім підприємцям області успіху у веденні бізнесу, подоланні всіх бар’єрів, здоров’я і добробуту».

Детальніше...

Сторінка 1 з 572

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради