Актуально

Першу гру депутати–футзалівці – виграли, другу – програли. Але - достойно!

Перший матч серії дружніх ігор в обласному центрі збірна команда депутатів-футзалівців провели 21 серпня з тренерами та викладачами футбольного центру «Барса».

Від початку гри більш професійно підготовлені спортсмени намагалася «задавити» опонента. Але депутати відповіли хорошою організацією гри, тактичною грамотністю, самовіддачею, а головне – дружною командною грою і довели перший тайм до рахунку 4:0. Досвідчені футболісти у другому таймі «додали обертів», але вдача була на боці їхніх суперників. Остаточний рахунок 7:6.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 серпня 2019, 16:02

Детальніше...

Найвища національна святиня об’єднала всіх українців

Ранок 23 серпня у Сумах виявився напрочуд сонячним і синьо-яскравим, як і один з символів нашої країни – Державний Прапор України. Саме цього дня ми вшановуємо свій синьо-жовтий стяг.

Сумчани та гості міста пішою ходою під звуки військового оркестру пройшли від площі Незалежності вулицею Героїв Сумщини до фонтана Садко. Попереду колони молоді люди несли великий розгорнутий прапор. Ясніло в очах від різнокольорових вишиванок та синьо-жовтих прапорців у руках учасників заходу - керівників області та міста, депутатів, військових, волонтерів, представників громадськості та молоді.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 серпня 2019, 13:29

Детальніше...

Урочистості в Сумах «Ти у серці моїм, Україно!» - до Дня Незалежності

Святкові заходи, присвячені Дню народження нашої Держави, розпочалися в Сумах 22 серпня в приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна. Відбулися урочистості до Дня Незалежності України «Ти у серці моїм, Україно!».

Тут зібралися представники різних галузей господарства, на яких рівняється область. Тому керівники Сумщини й міста не тільки привітали всіх з нашим найбільшим державним святом, а й вручили відзнаки нагороди обласної, Сумської міської ради та ОДА.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 серпня 2019, 08:12

Детальніше...

Створення сучасного дитячого паліативного центру на Сумщині – пріоритет наступного року

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко побувала в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини. Директор закладу Галина Литвиненко та представники громадських організацій розповіли про проблеми та потреби закладу. Загалом зустріч була присвячена обговоренню трансформації будинків дитини в паліативно-реабілітаційні центри, яка зараз відбувається в державі.

Детальніше...

Відзнака обласної ради – берегині Кролевецького ткацтва

Музей Кролевецького ткацтва, без перебільшення, можна назвати дітищем однієї з палких поціновувачів неповторимого народного промислу – тканого рушника - Ганни Ніжнік. Нині тут зібрано матеріали і предмети з історичного та культурного розвитку ткацтва Кролевеччини. А розпочиналося все з неабиякого бажання Ганни Кирилівни та її однодумців зібрати в одному місці й зберегти для наступних поколінь творіння рук кролевецьких майстринь, традиції пращурів.

Останнє оновлення на Середа, 21 серпня 2019, 15:25

Детальніше...

Сторінка 1 з 489

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube