Актуально

У Сумах пройшли урочистості присвячені святкуванню 5-ї річниці з Дня створення Національної гвардії України

Особовий склад військової частини 3051 НГУ під командуванням підполковника Євгена Казанцева приймав на свою адресу найщиріші вітання з нагоди свята в залі обласної філармонії. 

Від імені Сумської обласної ради військовослужбовців привітав перший заступник голови Анатолій Річкаль, зауваживши, що за п’ять років Національна гвардія зробила великий крок вперед завдяки підтримці командування, держави, влади на місцях.

Детальніше...

Володимир Токар: «Чотири роки впровадження реформи децентралізації довели її економічну ефективність для громад»

Виступаючи на засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбулася сьогодні в Сумах, голова Сумської обласної ради Володимир Токар наголосив на тому, що головний документ, за яким має жити і розвиватися Сумщина, – проект перспективного розвитку.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 16:38

Детальніше...

Сумщина стане регіоном сталого економічного зростання, краєм, де створені всі умови для всебічного європейського розвитку особистості

На цьому під час презентації Плану перспективного розвитку Сумської області на 2019-2021 роки наголосив очільник області Микола Клочко.

У своїй доповіді під час засідання Ради регіонального розвитку голова облдержадміністрації зупинився на розгляді проектів, що внесені до цього плану. Це і ремонт доріг та мостів, відкриття нових підприємств та реконструкція шкіл і лікарень, створення закладів відпочинку та розвиток туризму тощо.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 15:36

Детальніше...

Охтирські нацгвардійці відзначили 5-ту річницю з дня створення Національної гвардії України

25 березня 2019 року з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України в місті Охтирка відбулись урочисті заходи.

Військовослужбовці військової частини 2276 пройшли урочистим маршем центральними вулицями міста. Святкові заходи супроводжував військовий оркестр. Привітати нацгвардійців вийшли місцеві жителі, які розділили радість святкування з військовиками, адже це свято не тільки службовців, а й всіх охтирчан, які упродовж багатьох років підтримують підрозділ. 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 16:39

Детальніше...

На Сумщині під час засідання Ради регіонального розвитку молилися за Україну і нашу область

Відкриваючи засідання, голова облдержадміністрації Микола Клочко подякував жителям Сумщини за те, що кожен на своєму місці розбудовував  область.

«Запроваджені Президентом України Петром Порошенком та Урядом реформи стали визначальним фактором у розвитку нашої держави і Сумської області зокрема, – говорив він. – Протягом попередніх п’яти років Україна обрала вектор свого розвитку. Ми чітко знали, куди прямуємо, і обрані нами стратегічні пріоритети стали могутньою хвилею принципових змін, які запустили у громадах механізми саморозвитку та саморегулювання».

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 15:32

Детальніше...

Сторінка 1 з 458

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube