Актуально

Автобуси КТП обласної ради протягом карантину безкоштовно підвозитимуть медиків на роботу і додому

«У КТП Сумської обласної ради на балансі є два автобуси: на 20 та 37 місць. Відразу, як виникла потреба, ми віддали ці транспортні засоби для організації підвозу медиків до онкологічного диспансеру, перинатального центру і обласної клінічної лікарні», - розповів голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 15:14

Детальніше...

Обласні депутати підтримали запит до міського голови Сум щодо організації безкоштовного підвезення медиків до роботи

Під час пленарного засідання сесії Сумської обласної ради Олександр Стрельченко звернувся з депутатським запитом до міського голови Сум Олександра Лисенка щодо організації безкоштовного підвезення медиків до місця роботи транспортом КП «Електроавтотранс».

Детальніше...

У масках, рукавичках та зі скринінгом на вході: саме так обласні депутати вносили зміни до бюджету

Не дивлячись на певні обмеження у рамках карантинних заходів, пов’язаних із пандемією на коронавірус, майже 50 депутатів Сумської обласної ради приїхали сьогодні, 25 березня, на пленарне засідання 34-ї сесії з усіх куточків Сумщини, аби проголосувати лише за два питання: зміни до обласного бюджету та програми соціально-економічного розвитку, які пов’язані з дофінансуванням обласних медичних закладів.

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2020, 15:05

Детальніше...

25 березня скликається 34 сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар підписав розпорядження  «Про скликання тридцять четвертої сесії обласної ради сьомого скликання».

Така необхідність викликана терміновим вирішенням питань фінансового забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), збільшенням фінансування галузі охорони здоров’я.

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії відбудеться 25 березня 2020 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі обласної ради.

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2020, 13:49

Детальніше...

Небайдужих сумчан запрошують зробити свій фінансовий внесок задля допомоги медичним закладам області

Благодійна організація «Благодійний фонд «БІЗНЕС-МІСТУ» відкрила рахунок в банку. Тепер кожен небайдужий житель області може допомогти нашим медичним закладам.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 березня 2020, 16:17

Детальніше...

Сторінка 1 з 544

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube