Актуально

В обласній раді створено нове міжфракційне об’єднання «Опозиційна платформа – За життя»

Депутати Сумської обласної ради від фракцій «Опозиційний блок» та «Воля народу» заявили про створення міжфракційного об’єднання «Опозиційна платформа – За життя».

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 липня 2019, 07:36

Детальніше...

Депутати готуються до пленарного засідання 28 сесії обласної ради

Не дивлячись на літній екватор, обранці Сумської обласної ради працювали 17 липня у постійних депутатських комісіях. Також цього дня відбулися засідання фракцій та президії, яку провів голова облради Володимир Токар.

Останнє оновлення на Четвер, 18 липня 2019, 11:45

Детальніше...

Змінено дату проведення пленарного засідання 28 сесії Сумської обласної ради

У зв’язку з порушенням Сумською обласною державною адміністрацією термінів та порядку підготовки і внесення на розгляд обласної ради проектів рішень, враховуючи пропозиції депутатів, голова обласної ради Володимир Токар 17 липня підписав розпорядження про зміну дати проведення пленарного засідання 28 сесії обласної ради сьомого скликання.

Останнє оновлення на Середа, 17 липня 2019, 11:01

Детальніше...

Володимир Токар вручив ключі від шкільного автобуса для Білопільської ЗОШ

Сьогодні, 16 липня, до Білопілля прибув шкільний автобус. Він підвозитиме до опорної школи №3 учнів цього навчального закладу, які проживають за межами райцентру. Придбаний транспорт у рамках співфінансування за кошти державного, обласного та районного бюджету. Його вартість склала 1 млн 900 тис. грн.

Детальніше...

СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути пильними

Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними. 

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 12:25

Детальніше...

Сторінка 1 з 484

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube