telegram Facebook Twitter Youtube

Актуально

Віктор Федорченко вчергове оглянув хід реконструкції обласного онкологічного диспансеру

У Сумах триває реконструкція комплексу КНП СОР «Сумський обласний онкологічний диспансер» - єдиного в регіоні закладу, що надає послуги з діагностування та лікування раку.

Чи не щоденно хід робіт оглядає голова обласної ради Віктор Федорченко, який і став ініціатором перевтілення медичного комплексу. Під час сьогоднішнього візиту Віктор Михайлович разом із архітектором Володимиром Биковим подивився, як були знесені історичні нашарування з колишньої будівлі земської лікарні 1915 року. Відтепер вона стала у первозданному вигляді і відкрилася старовинна цегляна кладка.

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 17:59

Детальніше...

Програма Президента «Зелена країна» та акція «Створюємо ліси разом» - вектор роботи лісової галузі на найближчий час, - Віктор Чигринець

За три роки в Україні висадять 1 мільярд нових дерев, а за 10 років площа лісів в Україні збільшиться на 1 мільйон гектарів. Це головна мета програми Президента України «Зелена країна» і вектор роботи лісової галузі на найближчий час. Про це наголосив начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець під час зустрічі з пресою в ході урочистостей до Дня працівника лісу.

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 16:36

Детальніше...

УАРОР надала пропозиції до Законопроєкту Про Державний бюджет України на 2022 рік

Українська асоціація районних та обласних рад направила до Комітету ВРУ з питань бюджету та Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропозиції до Законопроєкту Про Державний бюджет України на 2022 рік.

Текст документу напрацьований учасниками XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації – керівниками районних та обласних рад, громад та експертами.

Останнє оновлення на Четвер, 23 вересня 2021, 08:55

Детальніше...

Жителів Сумщини запрошують на перший «Калиновий фест»

Депутат Сумської обласної ради Віталій Калініченко запрошує всіх жителів Сумщини взяти участь у першому «Калиновому фесті», який 24 вересня відбудеться в селі Велика Рибиця.

Захід поєднає в собі любов до української пісні та рідного дому.

Локація фестивалю обрана не випадково - життєдайна природа Сумщини надихає до творчості та дає сили жити і працювати.

Детальніше...

Віктор Федорченко взяв участь у розширеному засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад

Відбулося розширене засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад, в якому взяв участь голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

Захід пройшов у рамках ХХІ Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Останнє оновлення на Середа, 22 вересня 2021, 15:13

Детальніше...

Сторінка 1 з 651

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.