telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Актуально

У День Збройних Сил України в Сумах вшанували пам’ять полеглих Героїв

Сьогоднішній день керівники Сумщини, народні депутати, військові, громадськість розпочали з вшанування пам’яті полеглих Героїв, які віддали своє життя в ім’я України.

За загиблими провели панахиду та поклали квіти до їх могил на Алеї Героїв Центрального та Баранівського кладовищ.

Детальніше...

Директор Сумської обласної клінічної лікарні Володимир Горох отримав премію Григорія Сковороди

Директор КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимир Горох удостоєний Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Григорія Сковороди за участь в організації культурних заходів, підтримці народних фольклорних колективів та популяризація культурної спадщини Сумщини та Кролевеччини. Премію було засновано в 1991 році у відповідь на вандальське розбиття погруддя Григорія Сковороди в Чорнухах, на його батьківщині. Перше вручення премії відбулося в 1992 році.

Детальніше...

Люди з великими серцями і неймовірною любов’ю до України: На Сумщині відзначили волонтерів та військових ЗСУ

У Міжнародний день волонтерів та напередодні Дня Збройних Сил України на Сумщині вітали тих, хто своєю щоденною працею і подвигом наближає нашу перемогу.

Сьогодні українська армія пройшла багато випробувань, зміцніла, набрала безцінного досвіду, впевненості у своїх силах і довела всьому світу, що наші захисники та захисниці непереможні. В один ряд стали сотні тисяч згуртованих та небайдужих українців, котрі докладають зусиль для збереження державності України. Це – волонтери. Вони є справжніми ангелами-охоронцями для тих, хто потребує допомоги.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 грудня 2022, 16:14

Детальніше...

Майже 700 безробітних Сумщини долучилися до суспільно корисних робіт

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2011 №753 (зі змінами від 21.06.2022 №716) затверджені основні положення організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, на підставі якої прийнято Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 06.09.2022 №314-ОД «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану у Сумській області». Відповідні  розпорядження прийняті головами 5-ти районів Сумської області.

Останнє оновлення на Понеділок, 05 грудня 2022, 11:27

Детальніше...

Дім, де добре всім: Сумському обласному центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю виповнилося 30 років

Тут дарують надію і любов. Тут знаходять розуміння і долають проблеми зі здоров’ям. Тридцять років у Сумському обласному центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю допомагають маленьким вихованцям отримати дорогу в повноцінне життя. До цієї важливої дати педагоги й реабілітологи Центру разом з батьками й вихованцями йшли разом, долаючи труднощі та перешкоди, радіючи успіхам і досягненням.

Аби привітати колектив закладу з ювілеєм, завітали багато гостей, серед яких і керівники Сумщини, депутати обласної ради. Приїхали з подарунками та гарним настроєм.

Детальніше...

Сторінка 1 з 741

Документи облради

Go to top