Актуально

Насиченим на зустрічі з представниками медичної галузі був день у заступника голови обласної ради Тетяни Головко

Саме зараз на Сумщині з передмоніторинговим візитом перебувають представники Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України». Мета їх візиту – оцінка спроможності КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» реалізувати заходи, що передбачені в рамках проекту «Розвиток регіональних систем громадського здоров’я».

Детальніше...

Функціонування медичних коледжів та училищ у 2020-2021 навчальному році обговорили на нараді в облраді

Під головуванням заступника голови обласної ради Тетяни Головко відбулася нарада щодо перспектив функціонування медичних коледжів та училищ у системі закладів освіти області в умовах реформування медицини в 2020-2021 навчальному році. До обговорення долучилися керівники медичних навчальних закладів області та профільних управлінь обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Зупинено дію розпорядження голови Сумської обласної ради про скликання 33 сесії

21 лютого голова Сумської обласної ради Володимир Токар зупинив дію розпорядження від 05.02.2020 № 8 «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання» (зі змінами від 11.02.2020 року № 9) до видання окремого розпорядження з цього питання.

Причиною такого рішення стало несвоєчасне подання Сумською обласною державною адміністрацією проекту рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 12:54

Детальніше...

Пленарне засідання сесії обласної ради не відбулося

Із самого ранку депутати обласної ради працювали в постійних комісіях, обговорювали, як сесійні, так і інші питання. Після засідання комісій, за графіком, відбулася президія обласної ради, у ході якої виступили депутати з бюджетної комісії, питань законності, ЖКГ. Вони говорили про те, що не встигли досконало розібратися з тими проєктами рішень, що надала ОДА у стислий термін, тому вважають недоцільним виносити їх на пленарне засідання сесії. Окрім того, зазначали, у документах є багато неточностей, в яких треба розібратися і узгодити їх.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар вислухавши всі пропозиції, був вимушений зупинити дію розпорядження від 05.02.2020 року «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання».

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 12:08

Детальніше...

Депутати профільної комісії Сумської обласної ради розглянули зміни до бюджету області на 2020 рік

Депутати постійної комісії обласної ради з питань бюджету на своєму засіданні 20 лютого розглянули зміни до рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік».

Як повідомила директор департаменту фінансів Олена Батраченко, дохідну і видаткову частини загального фонду обласного бюджету збільшено на 13 800,291 тис. гривень за рахунок надходження насамперед освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Так, 287,7 тис. гривень буде спрямовано на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам.

Детальніше...

Сторінка 1 з 536

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube