Актуально

Завдяки зусиллям депутатів обласної ради Кабінет Міністрів України погодив створення на Сумщині 5 районів

Міністерство розвитку громад та територій України подало до Верховної Ради України законопроект, яким визначено утворення на Сумщині п’яти районів: Конотопський (з адміністративним центром у місті Конотоп), Охтирський (з адміністративним центром у місті Охтирка), Роменський (з адміністративним центром у місті Ромни), Сумський (з адміністративним центром у місті Суми) та Шосткинський (з адміністративним центром у місті Шостка). За планом реформи передбачається, що найближчим часом Верховна Рада прийме відповідну постанову «Про утворення та ліквідацію районів».

Останнє оновлення на Середа, 03 червня 2020, 12:10

Детальніше...

Зміни до обласних програм депутати відправили на доопрацювання

На розгляд постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження, засідання якої під головуванням Миколи Войтенка відбулося 2 червня, виносилося 14 питань. Серед них - зміни до деяких обласних програм, кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік, звіт про виконання за І півріччя та затвердження на ІІ півріччя 2020 року плану роботи постійної комісії.

У роботі комісії взяли участь керівники ОДА та її відповідних підрозділів.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 червня 2020, 15:43

Детальніше...

Володимир Токар завітав у День захисту дітей до обласного спеціалізованого будинку дитини

Очільник депутатського корпусу оглянув приміщення, ознайомився з умовами перебування малечі у закладі, поспілкувався з керівництвом та вихователями.

Нині тут перебуває 75 дітей, з яких 20 – інваліди. Найменшому вихованцю закладу немає ще й місяця, а найстаршому – понад 7 років. Є тут навіть трійня. За словами директора будинку дитини Галини Литвиненко, їхній заклад розрахований на дітей віком до 4 років. Але зараз через законодавчі і територіальні колізії немає куди переводити старших дітей.

Детальніше...

Виконання бюджету обговорювали депутати обласної ради під час засідання профільної комісії

Десять питань порядку денного обговорили депутати під час засідання постійної комісії з питань бюджету 28 травня.

Серед головних – звіт про виконання обласного бюджету за 2019 рік, звіт про виконання обласного бюджету за  І квартал поточного року, зміни до обласного бюджету на 2020 рік, ефективне використання коштів обласного бюджету у 2020 році, зміни до обласних комплексних програм.

Детальніше...

Розвиток регіону – спільне завдання усіх гілок влади

У четвер, 28 травня, в залі засідань Сумської обласної ради зібралися голови депутатських фракцій і депутатських комісій Сумської обласної ради. Вони стурбовані відсутністю на Сумщині діалогу між виконавчою владою і місцевим самоврядуванням, значними провалами в бюджеті Сумської області і занепадом ситуації в медичній галузі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 травня 2020, 13:43

Детальніше...

Сторінка 1 з 556

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради