telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Актуально

Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги поповнився новими реанімобілями

23 березня 2023 року відбулося урочисте вручення нових спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги в Сумському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Це значне досягнення є результатом програми фандрайзингу UNITED-24, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Детальніше...

Підписано Меморандум про співпрацю між Сумською обласною радою та Громадською спілкою «Центр стратегії відновлення України»

Документом передбачено відбудову пошкоджених інфраструктурних об’єктів області, які були зруйновані внаслідок воєнних дій.

Директор Громадської спілки «Центр стратегії відновлення України» Юрій Сербін розповів, що до очолюваної ним спілки увійшли 4 всеукраїнських громадських організації: «Спілка підприємців та промисловців», «Асоціація депутатів усіх скликань», «Спілка архітекторів України» та «Спілка виробників будівельних матеріалів». Її завданням стоїть використання потужностей науково-дослідних та проєктних інститутів, які входять до складу «Центру відновлення України»; залучення міжнародних фінансових донорів та партнерів; визначення спільно з органами місцевого самоврядування першочергових об’єктів, які треба відновлювати.

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2023, 17:55

Детальніше...

Три громади з Сумщини працюватимуть над посиленням своєї цифрової спроможності

Мова йде про Зноб-Новгородську, Липоводолинську та Тростянецьку громади, які було відібрано для участі у п’ятимісячній тренінговій програмі «Акселератор цифрової стійкості «Громада 4.0». Програма розроблена міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

Останнє оновлення на Середа, 22 березня 2023, 16:08

Детальніше...

Творче спілкування і майстер-класи від провідних українських музикантів з міста-героя Харкова

20 березня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського в рамках Міжнародного фестивалю класичної музики «Слобожанська фантазія» відбулася серія майстер-класів від провідних музикантів з міста Харків.

Детальніше...

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 11 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 20 березня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).

Детальніше...

Сторінка 1 з 758

Документи облради

Go to top