telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення «УВАГА ВСІМ!»

У разі виникнення реальної загрози життю та здоров’ю людей внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період проводиться оповіщення населення сигналами цивільного захисту з використанням технічних засобів оповіщення та залученням для передачі повідомлень телерадіомовних організацій.

Терміновій інформації, що доводиться до населення, передує уривчасте звучання електричних сирен, наявних на відповідній території, а також звучання електричних сирен у запису, яке передається через вуличні гучномовці, сигнально-гучномовні пристрої та транслюється мережами радіомовлення і телебачення.

Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту «Увага Всім!». Почувши його слід негайно увімкнути приймачі проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі на хвилю радіостанції "Українське радіо Суми" в ФМ-діапазоні: місто Суми - 88.1 МГц; місто Білопілля - 91.6 МГц; місто Конотоп - 104.6 МГц; Лебедин - 104.8 МГц; Тростянець - 104.1 МГц; Шостка - 107.8 МГц, або Інтернет мовлення даної станції та прослухати подальше повідомлення.

Повідомлення передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.

Вислухавши повідомлення, необхідно:

- діяти без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками та рекомендаціями;

- переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху, надати їм необхідну допомогу.

Джерело: Департамент цивільного захисту населення Сумської обласної державної адміністрації

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 лютого 2022, 10:13

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top