telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання 15-ї сесії Сумської обласної ради восьмого скликання

Через рекомендації Сумської ОВА щодо обмеження проведення масових заходів та безпекову ситуацію в області, сесія відбулася онлайн. У засіданні взяли участь 50 депутатів. Перед його початком обласні обранці вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих у війні росії проти України. Далі голова обласної ради Віктор Федорченко вручив Грамоту Верховної Ради України депутату облради Юрію Меєровичу та озвучив заяву щодо припинення депутатських повноважень Валерія Волкова. Перед депутатами виступив Ігор Збукарєв, після чого представники фракції ПП «Європейська солідарність» не зареєструвалися і не брали участь у голосуванні.

Під час пленарного засідання на розгляд обласних обранців було винесено майже 20 питань, серед яких ліквідація Управління майном обласної ради, реорганізація КНП СОР «Сумський обласний діагностичний центр» шляхом приєднання його до КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня», припинення повноважень голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Олега Медуниці. Також депутати погодили внесення змін до чисельності та структури виконавчого апарату обласної ради. Таким чином скорочено відділ приватизації, інвестиційної політики та контролю за додержанням законодавства у сфері земельних відносин і публічних закупівель. Перейменовано відділ контролю за ефективністю управління об’єктами спільної власності на відділ контролю за ефективністю використання об’єктів спільної власності, економічного аналізу, аудиту та звітності. Утворено відділ з питань управління майном спільної власності та приватизації.

Серед іншого обласні парламентарі погодили майнові та кадрові питання, обрання кандидатур представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції в Сумській області. До складу комісії ГУНП в Сумській області увійшли депутати Микита Баня та Володимир Поцелуєв. До Управління поліції охорони в Сумській області – депутат облради Віталій Калініченко та Сергій Колесник.

Після закінчення сесії голова обласної ради Віктор Федорченко подякував депутатам за роботу та відповів на питання журналістів. Зокрема, про створення ліквідаційної комісії з припинення Управління майном, яка працюватиме протягом двох місяців. Її керівником призначений Микита Баня. Поки що, за словами Віктора Федорченка, не погоджені кандидатури на відділ з питань управління майном спільної власності та приватизації і на бюджетну комісію.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 лютого 2023, 16:00

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top