telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Напередодні сесії в Сумській обласній раді відбулися засідання постійних комісій

Сьогодні, 15 лютого, у Сумській обласній раді пройшли засідання трьох постійних комісій. Під час кожної з них обласні обранці розглянули понад 20-30 питань.

Комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, зв’язків із громадськістю, інформаційної та регуляторної політики провела її голова Оксана Кужель. Під час засідання депутати погодили план роботи обласної ради на 2023 рік, звіт голови обласної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом обласної ради у 2022 році,перейменування населених пунктів Липоводолинської селищної територіальної громади Роменського району, обрання кандидатур представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції у Сумській області, майнові та кадрові питання.

Обласні обранці, що входять до складу комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО (ООС) та членів їх сімей, материнства та дитинства розглянули 25 питань та 6 звернень. Комісію провів її голова Магомед Галаєв. Депутати заслухали хід виконання обласних програм, одноголосно погодили майнові та кадрові питання, розглянули звернення, які стосувалися оплати праці педагогам, якісного надання послуг в окремих освітніх закладах, передачі КНП СОР «Обласний діагностичний центр» на баланс Сумської обласної ради, збільшення серверів обласної клінічної лікарні.

Комісія з питань спільної власності територіальних громад та приватизації відбулася під головуванням її керівника Віри Лаврик. Під час комісії депутати опрацювали 26 питань. Більшість з них були пов’язані з прийняттям та передачею майна. Також прийнято ряд кадрових рішень щодо керівників установ та закладів, які засновані на майні спільної власності територіальних громад. Майже за всі питання депутати проголосували одноголосно.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top