telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сесія Сумської обласної ради: Обрали першого заступника голови та розглянули майже тридцять питань порядку денного

Сьогодні, 29 вересня, відбулося пленарне засідання 13-ї сесії Сумської обласної ради восьмого скликання. Передували йому засідання постійних комісій.

На початку сесії голова обласної ради Віктор Федорченко запропонував депутатам вшанувати хвилиною мовчання жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту, та всіх загиблих у війні росії проти України.

Далі голова обласної ради озвучив зміни у керівному складі фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ». Відповідно до рішення фракції, припинено повноваження її голови Микити Бані. Головою фракції обрано Віру Лаврик.

До порядку денного було внесено питання про обрання першого заступника голови Сумської обласної ради. Запропонована кандидатура – Вадим Лисий. Участь у голосуванні взяли 36 депутатів. Всі вони віддали голоси «за». Тож Вадим Лисий був обраний першим заступником голови Сумської обласної ради і склав Присягу посадових осіб органів місцевого самоврядування. Він подякував депутатам за довіру і зазначив, що працюватиме на цій посаді заради нашої перемоги. «Те, що роблять на нашій землі росіяни – це світова криза, світовий геноцид. Зараз кожен депутат на своєму місці має працювати на захист держави, демонструвати, що обласна рада працює і дієва. Обласна рада має бути тим органом, на який орієнтуватимуться жителі Сумщини. Вони повинні отримувати інформацію та чіткий план дій щодо відновлення нашої області, підтримки її обороноздатності. Разом ми переможемо ворога і відновимо Сумщину», - наголосив Вадим Лисий.

Після процедури обрання першого заступника голови обласної ради депутати перейшли до порядку денного. Вони підтримали звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 2021 рік, внесли зміни до обласних програм, погодили майнові, кадрові, екологічні та інші питання.

«Сесія пройшла плідно та продуктивно, - сказав журналістам після закінчення пленарного засідання голова обласної ради Віктор Федорченко. – Депутати попередньо попрацювали в комісіях, ми провели погоджувальну раду. Всі питання були узгоджені і ретельно пропрацьовані. Тому сьогодні депутати швидко проголосували майже за всі питання порядку денного. Також ми обрали першого заступника голови обласної ради. Йому будуть делеговані певні повноваження. Я дякую за роботу депутатам».

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 вересня 2022, 10:32

Документи облради

Go to top