telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Обласні депутати зібралися на термінову сесію аби передати в громади необхідне медичне обладнання та медичні вироби

Відбулася перша у поточному році сесія Сумської обласної ради, яку провів голова ради Віктор Федорченко і якій передували засідання постійних комісій та президії. На порядку денному лише три питання: зміни до бюджету Сумської області, Програми економічного і соціального розвитку Сумської області, та передача необхідного медичного обладнання і медичних виробів територіальним громадам для боротьби з COVID-19.

Закладам первинної медичної допомоги Сумщини передано 30 тисяч експрес-тестів для визначення антигена SARS-CoV-2, і 20 тисяч наборів для відбору біологічного матеріалу полімеразної ланцюгової реакції. Також медичним закладам області, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19,  відповідно до потреби були закуплені й передані кріоциліндри, генератори та газифікатори. За це питання проголосували всі присутні депутати.

Це медичне обладнання та медичні вироби область отримала завдяки субвенції з державного бюджету, що надійшла в область наприкінці 2021 року. Управлінням охорони здоров’я ОДА та КНП СОР «Центр соціально-небезпечних захворювань» були зібрані пропозиції від усіх медичних закладів області задля вивчення їхніх потреб. Після цього був оголошений тендер і закуплене медобладнання та вироби. Щоб їх швидко передати на заклади охорони здоров’я, оскільки на Сумщині дуже високі показники захворюваності на COVID-19, і була терміново зібрана сесія.

Щодо змін до бюджету, то за словами голови бюджетної комісії Олега Медуниці, кошти, які надійдуть за рахунок понадпланових надходжень від приватизації, депутати спланують на ремонт приміщень для встановлення лінійного прискорювача в обласному онкологічному диспансері.

Голова обласної ради Віктор Федорченко подякував депутатам за те, що не дивлячись на показники захворюваності в області, і навіть хворобу окремих обранців, важливі для жителів області рішення все ж таки прийняті.

Наприкінці засідання голова фракції ПП «Слуга народу» Микита Баня зачитав звернення до Президента України Володимира Зеленського, Голови Служби безпеки України Івана Баканова, Генерального прокурора Ірини Венедіктової, Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, виконувача обов’язків Директора Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова щодо необхідності посилення боротьби з колаборантами.

У документі йдеться про те, що США, країни Європейського Союзу та міжнародні експерти б’ють на сполох через підготовку Росією військового вторгнення в Україну. Агресор сконцентрував біля українського кордону військову техніку, понад 100 тисяч солдат і важке озброєння. Усе це в будь-який момент може бути використане проти нашої держави. Тож депутати обласної ради, усвідомлюючи всі загрози від вторгнення РФ на територію України, вимагають посилити боротьбу з колаборантами та зрадниками державних інтересів, які з 2014 року вели торгівлю з окупантами й терористами, а сьогодні намагаються дестабілізувати ситуацію всередині країни шляхом різного роду провокацій. Обласні обранці вважають: допоки існує загроза військової агресії, у тилу не може бути російських колаборантів.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 січня 2022, 17:23

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top