telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбулося засідання президії обласної ради

Керівники Сумської обласної ради, голови фракцій та постійних комісій зібралися на засідання президії, на якому погодили питання, що виноситимуться на сесію.

Депутати розглянули понад 40 питань, серед яких нові обласні програми, зміни до вже існуючих, майнові, кадрові питання та питання приватизації, звернення до вищого керівництва країни тощо. Заслухали керівників профільних департаментів та управлінь, що презентували програми.

Всі питання знайшли підтримку у президії.

Наприкінці засідання голова обласної ради Віктор Федорченко подякував депутатам за те, що долучилися до спільної благородної справи – реконструкції обласного онкологічного диспансеру. «Перший етап, можна сказати, вже закінчено. Окрім знесення старих будівель, ремонту старовинної будівлі на території диспансеру та облаштування території, зроблений ремонт бункеру, встановлений лінійний прискорювач, скоро приїдуть спеціалісти із США задля налаштування обладнання. Але далі ще багато роботи, тож налаштовуємося, аби зробити наш онкодиспансер зразковим і комфортним для жителів Сумщини», - сказав Віктор Федорченко.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 16 грудня 2021, 10:09

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top