telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

14 липня відбудеться сьома сесії Сумської обласної ради восьмого скликання

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко підписав розпорядження про скликання сьомої сесії обласної ради восьмого скликання.

Пленарне засідання відбудеться 14 липня 2021 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд виносяться питання:

 • Про затвердження Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року.
 • Про кошторис витрат та план природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.
 • Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2021 роки.
 • Про зміни до Регіональної програми молодіжного житлового кредитування на 2021-2023 роки в Сумській області.
 • Про Комплексну обласну програму «Правопорядок на 2021-2025 роки».
 • Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 18.12.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2021 рік».
 • Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань на 2021 рік.
 • Про порядок організації управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.
 • Про внесення змін до рішень обласної ради щодо вилучення і надання земельних ділянок для несільськогосподарських потреб.
 • Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 • Майнові, кадрові та інші питання.

3 метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 13 липня 2021 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Засідання президії обласної ради буде проведено 13 липня 2021 року о 15.00 в залі засідань при голові обласної ради.

На сесію запрошені: народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, голова обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівник Сумської обласної прокуратури, начальники Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 13 липня 2021, 10:46

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top