telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Депутати обласної ради – члени постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва обговорили питання порядку денного шостої сесії

Напередодні сесії обласної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету..., на розгляд якої було внесено дванадцять питань, більшість із яких погоджена одностайно, а окремі – підтримки не знайшли.

Одноголосно підтримана Обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році. На її реалізацію заплановано спрямувати 3,7 млн грн коштів обласного бюджету. В першу чергу це стосується дітей пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Одностайну підтримку в депутатів знайшли питання про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки; про затвердження звітів про результати моніторингу та з оцінки результативності виконання Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року та Плану її реалізації на 2018-2020 роки за 2020 рік; про хід виконання рішення обласної ради сьомого скликання від 25.10.2019 «Про Програму розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Сумській області на 2020-2023 роки» за підсумками 2020 року та І кварталу 2021 року».

Також депутати спрямували до обласної державної адміністрації напрацьовані зауваження та пропозицій до Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації, оскільки без чіткого бачення розвитку області у наступні роки неможливо спланувати дії та використання фінансового ресурсу на стратегічних обєктах і напрямках у поточному та наступних роках.

Найбільш гостро обговорювалися питання, що стосуються використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік, зокрема внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки; Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2021 роки; Регіональної програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року.

На розгляд депутатів було представлено ряд об’єктів екологічного спрямування за різними напрямками на загальну суму 35,5 млн грн, із яких на раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів спрямовано 18,6 млн грн, охорону і раціональне використання водних ресурсів – 12,8 млн грн, збереження природно-заповідного фонду – 3,4 млн грн, наукові дослідження, розроблення екологічних програм, проведення науково-технічних конференцій і семінарів тощо – 0,8 млн гривень.

Проте через відсутність детальної інформації з порушених питань членами комісії не підтримані пропозиції стосовно фінансування заходів РЛП «Сеймський». Було запропоновано повернутися до розгляду цього питання після звіту керівника цього закладу щодо проведеної працівниками парку роботи, ефекту, який передбачається від запровадження запропонованих заходів.

Також депутати внесли пропозицію перерозподілити частину коштів, передбачених на реконструкцію та капітальний ремонт гідротехнічних споруд, та передати їх безпосередньо територіальним громадам для виконання, змінивши головного розпорядника коштів Департамент капітального будівництва на Департамент фінансів облдержадміністрації. Не знайшли підтримки членів комісії і декілька інших заходів проєкту рішення.

Розглянуті зміни до обласного бюджету на 2021 рік.

Погоджено отримання майже 20 млн грн іншої субвенції з бюджетів територіальних громад та розподіл понад 50 млн грн залишків коштів по трансфертах з державного бюджету.

Крім того, погоджено розподіл залишку додаткової дотації з державного бюджету на фінансування переданих з держбюджету видатків із утримання закладів освіти у сумі 4 млн грн, які спрямовано для закладів професійної (професійно-технічної) освіти на забезпечення виплати стипендій дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, у зв’язку зі збільшенням їх розміру.

Понад 10 млн грн залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету спрямовано бюджетам Сумської міської територіальної громади та Департаменту освіти облдержадміністрації на закупівлю обладнання для харчоблоків закладів освіти, Кролевецької міської територіальної громади на придбання обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів, Великописарівської селищної та Буринської міської територіальних громад на придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування; Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на заробітну плату з нарахуваннями педагогічних працівників закладів освіти (майже 5 млн грн).

Розподілені кошти державних субвенцій на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на придбання кисневих концентраторів у сумі 19 млн грн та на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти у сумі 23,6 млн гривень.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 квітня 2021, 11:14

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top