telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Понад десяти питань порядку денного обговорювали депутати на комісії з питань бюджету

24 лютого відбулося чергове засідання бюджетної комісії під головуванням її очільника Євгена Южакова. На порядку денному знову понад 10 важливих для області питань. На комісії були присутні перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, заступник голови ОДА Віталій Максименко, керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Депутати заслухали і погодили зміни до Комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки та Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки. Заслухали звіт про окремі питання використання коштів обласного бюджету для виконання повноважень депутатів Сумської обласної ради у 2020 році; про заходи щодо ефективного використання коштів обласного бюджету у 2020 році; про план роботи обласної ради на 2021 рік; обласну програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2021-2022 роки; про хід виконання програм економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки.

Серед іншого погодили звернення до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Чималі дискусії точилися навколо змін до обласного бюджету та програми соціально-економічного розвитку. Депутати ставили запитання керівникам профільних управлінь стосовно розподілення вільних залишків. Вони стосувалися і формули розподілення коштів між районами на будівництво доріг, і щодо першочерговості ремонту важливих об’єктів, і стосовно добудови хірургічного комплексу, ремонту онкологічного диспансеру та встановлення лінійного прискорювача тощо.

Усі запропоновані зміни депутати розглядали по кожному пункту. У підсумку, не задовольнившись відповідями, депутати частково проголосували за зміни до цих програм. Також навпіл розділилися думки обласних обранців стосовно звіту виконання обласного бюджету за минулий рік. Тож це питання також не набрало необхідної кількості голосів.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top