telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

26 лютого скликається п’ята сесія обласної ради восьмого скликання

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко сьогодні, 15 лютого.

Пленарне засідання п’ятої сесії відбудеться 26 лютого о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд виносяться зміни до обласних програм та хід їх виконання, зміни в мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області, кадрові та майнові питання. Також розглядатимуться зміни до регламенту роботи обласної ради та до складу постійних комісій обласної ради. Будуть винесені питання про президію обласної ради восьмого скликання, звіт про виконання плану роботи обласної ради на 2020 рік та план роботи обласної ради на 2021 рік. Також на порядку денному й інші питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради будуть проведені за окремим графіком.

На сесію запрошені: народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, голова обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівник Сумської обласної прокуратури, начальники Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 лютого 2021, 18:15

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top