telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко підписав розпорядження про скликання сесії

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко підписав розпорядження про скликання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання. Вона відбудеться у зв’язку з ситуацією, що склалася на енергетичному ринку з ціноутворенням на енергоносії, їх транспортування, та на ринку житлово-комунальних послуг, з метою забезпечення соціальної справедливості в питанні формування тарифів для населення.

Пленарне засідання четвертої сесії пройде 27 січня 2021 року о 14-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться питання:

  • Про звернення до голів територіальних громад Сумської області щодо неприпустимості необґрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення;
  • Про звернення до центральних органів влади щодо тарифної політики.

На сесію запрошуються: голова обласної державної адміністрації, директор Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності  облдержадміністрації, міські голови міст Конотоп, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка, керівник Сумської обласної прокуратури, начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:29

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top