telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Голова Сумської обласної ради скликає третю сесію обласної ради восьмого скликання на 18 грудня

Очільник обласних депутатів Віктор Федорченко підписав розпорядження про скликання третьої сесії обласної ради восьмого скликання.

Пленарне засідання третьої сесії розпочнеться 18 грудня о 10-й годині 2020 року в приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться такі питання:

Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік».

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Про обласний бюджет Сумської області на 2021 рік.

Про затвердження звільнення керівників комунальних закладів та установи, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

Майнові питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради відбудуться за окремим графіком.

На сесію запрошено народних депутатів України – представників Сумської області у Верховній Раді України, голову обласної державної адміністрації, керівників окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, керівника Сумської обласної прокуратури, начальників Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представників засобів масової інформації.

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:29

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top