telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Друга сесія Сумської обласної ради восьмого скликання відбудеться 11 грудня

Голова обласної ради Віктор Федорченко підписав розпорядження про скликання другої сесії обласної ради восьмого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 11 грудня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

У порядку денному питання:

  • Про регламент роботи обласної ради восьмого скликання.
  • Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради восьмого скликання.
  • Про положення про постійні комісії обласної ради восьмого скликання.
  • Про президію обласної ради восьмого скликання.
  • Про помічника-консультанта депутата Сумської обласної ради восьмого скликання.
  • Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та умови оплати праці голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • Про План діяльності Сумської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
  • Про Стратегію регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки та План заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії регіонального розвитку Сумської області на 2021-2027 роки.
  • Про Перелік другого типу та окремі питання оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.
  • Про звернення до Кабінету Міністрів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо необхідності забезпечення виваженого підходу в реформуванні лісової галузі.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, голова обласної державної адміністрації, керівники окремих департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, прокурор області, начальники Головного управління Національної поліції в Сумській області, Управління Служби безпеки України в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби України у Сумській області, Головного управління Державної фіскальної служби України у Сумській області, представники засобів масової інформації.

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:28

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top