telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Тридцять шоста сесія Сумської обласної ради сьомого скликання відбудеться 20 листопада

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар підписав розпорядження про скликання на 20 листопада тридцять шостої сесії,аби термінового вирішити питання фінансового та матеріального забезпечення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Пленарне засідання розпочнеться о 10-й годині в приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень цього ж дня відбудуться засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради.

Відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату обласної ради, Комунальній установі Сумської обласної ради з експлуатації адміністративної будівлі, Управлінню поліції охорони України у Сумській області доручено забезпечити здійснення передбачених законодавством та розпорядженням голови обласної ради від 16.03.2020 року санітарно-профілактичних, протиепідемічних та обмежувальних заходів.

 

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:28

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top