telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Визначена дата проведення сесії Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар відновив дію розпорядження від 05.02.2020 № 8 «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання» (зі змінами розпорядження від 11.02.2020 № 9 «Про зміну дати проведення тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання»).

Відтак, дата проведення пленарного засідання сесії призначена на 28 лютого 2020 року. Воно відбудеться об 11-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради винесені питання: Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 24.01.2020 «Про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік»; Про припинення користування та закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Сумської області; Про внесення змін та доповнень до переліку об’єктів нерухомості спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області; Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області; Про внесення змін до Плану діяльності Сумської обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік; майнові та кадрові питання.

Також депутатам запропонують підтримати низку звернень: Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства соціальної політики України щодо необхідності невідкладного вирішення нагальних проблем у галузі  охорони здоров’я; Про звернення до Президента України, Секретаря Ради національної безпеки України, Голови Служби безпеки України щодо ризиків кодування телевізійного супутникового сигналу; Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України щодо недопущення звуження трудових прав громадян України та нівелювання профспілкового руху; Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності вирішення проблемних питань дорожньої галузі та виділення коштів на ремонт автомобільних доріг Сумської області; Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення бюджетних видатків на фінансову підтримку сільськогосподарських товаровиробників у Державному бюджеті на 2020 рік та розподілу коштів за визначеними напрямками; Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності проведення земельного референдуму та широкого громадського обговорення впровадження земельної реформи.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проєктів рішень із зазначених питань 28 лютого 2020 року будуть проведені засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком). Того ж дня, о 10.00, при голові обласної ради відбудеться засідання президії обласної ради.

На сесію запрошені: народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

  

 

 

   

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 09:27

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top