telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Зупинено дію розпорядження голови Сумської обласної ради про скликання 33 сесії

21 лютого голова Сумської обласної ради Володимир Токар зупинив дію розпорядження від 05.02.2020 № 8 «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання» (зі змінами від 11.02.2020 року № 9) до видання окремого розпорядження з цього питання.

Причиною такого рішення стало несвоєчасне подання Сумською обласною державною адміністрацією проекту рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік.

Як відомо, підставою для скликання тридцять третьої сесії Сумської обласної ради була необхідність врегулювання бюджетних питань. Насамперед йшлося про погашення кредиторської заборгованості 2019 року.

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва висунула низку суттєвих зауважень та пропозицій до поданого проекту змін до обласного бюджету на 2020 рік, наголосивши на необхідності додаткового опрацювання цього проекту з метою забезпечення його ефективної підготовки та подальшого обговорення депутатами.

  

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 09:27

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top