telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Пленарне засідання сесії обласної ради не відбулося

Із самого ранку депутати обласної ради працювали в постійних комісіях, обговорювали, як сесійні, так і інші питання. Після засідання комісій, за графіком, відбулася президія обласної ради, у ході якої виступили депутати з бюджетної комісії, питань законності, ЖКГ. Вони говорили про те, що не встигли досконало розібратися з тими проєктами рішень, що надала ОДА у стислий термін, тому вважають недоцільним виносити їх на пленарне засідання сесії. Окрім того, зазначали, у документах є багато неточностей, в яких треба розібратися і узгодити їх.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар вислухавши всі пропозиції, був вимушений зупинити дію розпорядження від 05.02.2020 року «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання».

«Ми з вами розуміємо всю складність процесу реформування, який відбувається сьогодні у всіх сферах життя, - звернувся до членів президії Володимир Токар. – Ми прийняли всі виклики, що виникли у зв’язку з цими питаннями і робимо все, що залежить від нас. Але такої неузгодженої і неконструктивної роботи з прийняттям бюджетних питань я не пам’ятаю. У зв’язку з несвоєчасним поданням Сумською обласною державною адміністрацією проєктів рішення, лише за останній рік я двічі переносив дату проведення сесії. Підставою для скликання 33 сесії Сумської обласної ради була необхідність врегулювання бюджетних питань, у тому числі погашення кредиторської заборгованості 2019 року. Але ми знову маємо ситуацію, коли проєкт, поданий за два дні до пленарного засідання, не опрацьований депутатами, не підтриманий постійною комісією з питань бюджету, має суттєві зауваження, потребує додаткового узгодження та опрацювання».

Саме через ці причини голова обласної ради не став вносити до сесійної зали проєкт рішення та змушувати депутатський корпус працювати в неузгодженому режимі.

В інтерв’ю місцевим телеканалам Володимир Токар сказав, що депутати повинні розібратися в складних питаннях, пов’язаних з медреформою, аби не залишити медичні заклади області без фінансування, а відтак – віддати під закриття та скорочення. «На сесію були винесені питання функціонування онкологічного диспансеру, ФАПів, телемедицини тощо. Вони – життєво важливі для кожного жителя області і ми не можемо халатно підійти до їх вирішення», - наголосив голова обласної ради.

Дата проведення сесії буде визначена після узгодження з депутатськими фракціями.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 09:27

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top