telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Пленарне засідання сесії обласної ради не відбулося

Із самого ранку депутати обласної ради працювали в постійних комісіях, обговорювали, як сесійні, так і інші питання. Після засідання комісій, за графіком, відбулася президія обласної ради, у ході якої виступили депутати з бюджетної комісії, питань законності, ЖКГ. Вони говорили про те, що не встигли досконало розібратися з тими проєктами рішень, що надала ОДА у стислий термін, тому вважають недоцільним виносити їх на пленарне засідання сесії. Окрім того, зазначали, у документах є багато неточностей, в яких треба розібратися і узгодити їх.

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар вислухавши всі пропозиції, був вимушений зупинити дію розпорядження від 05.02.2020 року «Про скликання тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання».

«Ми з вами розуміємо всю складність процесу реформування, який відбувається сьогодні у всіх сферах життя, - звернувся до членів президії Володимир Токар. – Ми прийняли всі виклики, що виникли у зв’язку з цими питаннями і робимо все, що залежить від нас. Але такої неузгодженої і неконструктивної роботи з прийняттям бюджетних питань я не пам’ятаю. У зв’язку з несвоєчасним поданням Сумською обласною державною адміністрацією проєктів рішення, лише за останній рік я двічі переносив дату проведення сесії. Підставою для скликання 33 сесії Сумської обласної ради була необхідність врегулювання бюджетних питань, у тому числі погашення кредиторської заборгованості 2019 року. Але ми знову маємо ситуацію, коли проєкт, поданий за два дні до пленарного засідання, не опрацьований депутатами, не підтриманий постійною комісією з питань бюджету, має суттєві зауваження, потребує додаткового узгодження та опрацювання».

Саме через ці причини голова обласної ради не став вносити до сесійної зали проєкт рішення та змушувати депутатський корпус працювати в неузгодженому режимі.

В інтерв’ю місцевим телеканалам Володимир Токар сказав, що депутати повинні розібратися в складних питаннях, пов’язаних з медреформою, аби не залишити медичні заклади області без фінансування, а відтак – віддати під закриття та скорочення. «На сесію були винесені питання функціонування онкологічного диспансеру, ФАПів, телемедицини тощо. Вони – життєво важливі для кожного жителя області і ми не можемо халатно підійти до їх вирішення», - наголосив голова обласної ради.

Дата проведення сесії буде визначена після узгодження з депутатськими фракціями.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:27

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top