telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Голова обласної ради Володимир Токар підписав розпорядження про скликання сесії

Тридцята сесія скликається у  зв’язку із внесенням рішеннями обласної ради від 25.10.2019 року змін до ряду обласних програм та неможливістю їх фінансування через неприйняття рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, необхідністю врегулювання питань щодо повного та своєчасного проведення видатків обласного бюджету.

Пленарне засідання тридцятої сесії відбудеться 5 листопада 2019 року о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд ради будуть винесені наступні питання:

-         Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

-         Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 14.12.2018 «Про обласний бюджет Сумської області на 2019 рік».

На сесію запрошені народні депутаті України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 10:26

Документи облради

Go to top