telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Сумській обласній раді відбувся депутатський день

Під час найближчої сесії обласної ради депутати планують розглянути близько 50 питань порядку денного. Усі вони попередньо опрацьовані сьогодні, у рамках депутатського дня. Також народні обранці з самого ранку плідно працювали у постійних депутатських комісіях.

Головні питання, як завжди, – бюджетні та соціально-економічного розвитку. Серед іншого депутати затвердили Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік, Програму охорони навколишнього природного середовища на 2019-2021 роки, Обласну комплексну програму «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках», внесли зміни до низки вже існуючих програм.

Сесія планує розглянути ряд кадрових питань. Зокрема, укладення контрактів з директорами Конотопського дитячого будинку-інтернату, Кролевецького будинку-інтернату для громадян похилого віку, Сумської обласної рятувально-водолазної служби, обласної ДЮСШ єдиноборств.

У порядку денному також передбачені зміни до рішення Сумської обласної ради від 06.07.2018 року «Про Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», «Про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання».

Нагадаємо, сесія Сумської обласної ради відбудеться 22 лютого, о 10.00.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 16:53

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top