telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Обласні депутати перерозподілили кошти обласного бюджету в частині галузі охорони здоров’я

Сьогодні, 25 січня, відбулася двадцять п’ята сесія обласної ради сьомого скликання. На початку пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання голову Кролевецької районної ради Миколи Авраменка, який передчасно пішов з життя вчора, 24 січня.

Далі обласні парламентарі озвучили свої депутатські запити. Так, Галина Меньшова просить сприяння у наданні матеріальної допомоги на лікування жителю Путивля. З подібним запитом – щодо стану забезпечення ліками хворого охтирчанина – звернувся Юрій Меєрович. Катерина Приходько порушила питання газифікації сіл Стінки та Залізняк Сумського району. Тетяна Головко акцентувала увагу на діяльності голови Роменської організації мисливства та рибалок і просить правоохоронні органи та керівництво Державного управління лісового та мисливського господарства перевірити роботу вказаної організації. Два запити надійшло від Миколи Березіна. Перший стосувався створення робочої групи і втілення в життя комплексної програми «Здоров’я жителів Сумщини». Особливо Миколу Яковича турбує питання здоров’я жителів сіл. Другий запит направлений на роботу спортивних закладів в районах і містах області.

На розгляд депутатів цього дня було винесене лише одне питання: «Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 14.12.2018р. «Про обласний бюджет Сумської області на 2019 рік». Його депутати погодили одноголосно.

Зміни стосуються перерозподілу коштів обласного бюджету в частині галузі охорони здоров’я. 46 млн грн. будуть передані управлінню капітального будівництва Сумської ОДА для виконання робіт по будівництву амбулаторій в сільських населених пунктах. Планується, що в рамках співфінансування з місцевими бюджетами буде зведено 13 нових амбулаторій.

Частину залишків коштів іншої субвенції з місцевих бюджетів області буде спрямовано на збільшення бюджетних призначень управлінню охорони здоров’я Сумської ОДА для забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.

Виступив із заявою наприкінці сесії обласний обранець Ігор Науменко. Він зазначив, що є непоодинокі випадки, коли водії маршрутних таксі не зупиняються, коли бачать військовослужбовців. Скоріш за все причина у пільговому проїзді військовиків. Депутат звернувся до очільників області, керівництва правоохоронних органів, та власників маршрутних таксі з проханням владнати ситуацію.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 січня 2019, 12:37

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top