telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Володимир Токар скликає на 25 січня чергову сесію обласної ради

Голова обласної ради Володимир Токар 15 січня підписав розпорядження про скликання двадцять п’ятої сесії Сумської обласної ради, згідно з яким пленарне засідання розпочнеться о 10 годині 25 січня в приміщенні будинку Рад.

На розгляд обласної ради виноситься питання про зміни та доповнення до рішення Сумської обласної ради від 14.12.2018 «Про обласний бюджет Сумської області на 2019 рік».

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проекту рішення із зазначеного питання 25 січня на свої засідання зберуться постійні комісії та депутатські фракції (за окремим графіком). Засідання президії розпочнеться цього ж дня о 9-30 в залі засідань при голові обласної ради.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, очільники міст, сіл, селищ та голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитовані при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

 

 

Останнє оновлення на Середа, 16 січня 2019, 17:23

Документи облради

Go to top