telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Сергій Демеха: «Працюєш на території області – сплачуй податки у місцевий бюджет!»

Нині у постійних комісіях обласної ради триває обговорення питань порядку денного 24 сесії, запланованої на 14 грудня.

Так, на засіданні постійної комісії з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства під егідою голови комісії Сергія Демехи депутати вирішили погодити Державній службі геології та надр України продаж на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення нафтогазоносних надр та клопотання Харківської державної лісовпорядної експедиції щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії» по Інституту луб’яних культур Національної академії аграрних наук України та лісовій ділянці Приватний Ліс С. В. Кубракова. Незважаючи на позитивне рішення, народні обранці висловили свої зауваження. Саме їх й узагальнив Сергій Демеха, зазначивши, що важливо добитися, щоб усі компанії, які мають намір працювати на території Сумської області в подальшому, були зареєстровані у нас.

- Саме через варягів, які експлуатують нашу землю, ми й не дораховуємося чимало коштів у бюджеті, - наголосив Сергій Васильович і додав, що позитивна практика «перереєстрації» у нас уже є.

Наступне питання порядку денного стосувалося заходів Комплексної програми поводження з відходами в Сумській області на 2016-2020 роки та підсумки 2016-2017 років та 9 місяців 2018 року. Про хід виконання програми інформував директор департаменту ЖКГ облдержадміністрації Сергій Луговий. За звітний період використано коштів у сумі 24897,5182 тис. грн. у тому числі з обласного бюджету – 13133, 642 тис. грн. Було придбано 410 контейнерів для збору побутових відходів у містах Ромни, Білопілля, Лебедин, Шостка, Тростянець, у ряді районів області. Виконані заходи дали можливість поліпшити якість послуг з вивезення твердих побутових відходів, санітарного очищення населених пунктів, створення умов для залучення інвестицій.

Крім тих питань, які виносяться на сесію обласної ради, члени комісії розглянули й власні, зокрема лист Чупахівського селищного голови.

- На початку нашого засідання ми розглядали питання, які певною мірою перегукуються з проблемами, викладеними у зверненні, - зауважив Сергій Демеха. – І якщо до цього йшлося про «чужі» бюджетоутворюючі компанії, то тепер змушені говорити про подібні факти у рамках території області, навіть району.

У листі-зверненні йдеться про те, що Державні лісогосподарські підприємства, які ведуть активну господарську діяльність на території Чупахівської ОТГ, зареєстровані на сусідній території і туди ж сплачують податки. Натомість чупахівці мають повністю зруйноване асфальтне покриття і розбиті ґрунтові дороги, захаращені узбіччя, повну відсутність участі даних підприємств у соціально-культурному житті громади.

Після тривалого і детального обговорення депутати одностайно вирішили звернутися до ОДА з приводу можливої реконструкції дороги Охтирка-Лебедин у 2019 році, а також продовжити вивчення цього непростого питання.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 11 грудня 2018, 16:51

Увага! 29.10.2021 відбудеться 8 сесія Сумської обласної ради 8 скликання

Документи облради

До уваги!

Для проведення оціночної вартості об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області, що підлягають приватизації, запрошуємо до співпраці суб’єктів оціночної вартості майна. Звертатись за телефоном: (0542) 700-648.

Go to top